İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı İsmle Üye olmak

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar benim sitede böyle bir sorunuz var
Örnek: ciwan_24 bu ismde nick aldım sonrada biri geldi büyük Harfle
CİWAN_24 alabiliyor aynı ismde Nick alması için sadece bir tane büyük harf yazması yetrli oluyor bu işimizi çok zorlaştıriyor diyelim ciwan_24 üzerine tıkladım frofiline bakıcam ciwan06 bir nick varsa ciwan 06 profiline girer bunun nasıl Yaparım

2 nci Soru yine nickle İlgili yine örnek vereyim
ciwan.24 ciwan-24 [ciwan] •civan• --A$munikaL--
Bu tur değişik Nickleri tıkladiğim zamn Bu Üye kayıtlı Üyemiz değildir. Bu sebebten dolayı Üyeye ait Profil gösterilemiyor.

profiline giremiyorum ilaki admin panelinde kopi yapiştır yapmak zorunda kaliyor
Şimdiden değerli hocalarıma tşk ederim saygılar

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli dostlarim bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim allah rızası için saygılar

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Şu forum adresini versene sen bi bakalım sorun ne
Forum üyeliğini özel karakterlere kapatarak bir denersin

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Efe tşk ederim en azında cvp yazdığın için
pm attım şimdiden saol

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam admincp / Bütün ayarlar / Üye Yönetimi: Yeni Üyelik Seçeneğinde

Aynı Üye birkaç kez Kayıt olabilsinmi? seçeneği HAYIR olacak şurayı bi kontrol edin

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu durumu ancak kullanıcı adlarında Türkçe ve özel karakterlerin kullanımını yasaklayarak önleyebilirsiniz. Nickler kalsın ama tıklayınca herkesin profiline girilebilsin derseniz üye linklerinin başına id eklemeniz yeterli olacaktır.

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu durumu ancak kullanıcı adlarında Türkçe ve özel karakterlerin kullanımını yasaklayarak önleyebilirsiniz. Nickler kalsın ama tıklayınca herkesin profiline girilebilsin derseniz üye linklerinin başına id eklemeniz yeterli olacaktır.

böyle bir drum var örnek vereyim

şimdi bu sitede sizin nickiniz Onurss bende yeni öylelik açacak sizin nickiniz aynısını sadece büyük harf kıllanacam yani böyle ONURSS
KABUL EDERMİ ACABA BENİM SİTE KABUL EDİYOR

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu konu beni çok sıkıyor üyelerden şikayet aliyorum bir yardım edin
allah rızası için adam nickinin üzerine tıkliyor başka kişinin profili çıkyor

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adminlerim yönetici kardeşlerim yokmu bu sorunu hal edecek?

haXan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VB4 mü kullanıyorsunuz ?

Şayet öyle ise aynı sorun bende de var. Hatta aynı olay mail adresi içinde geçerli kullanıcı adları farklıda olsa aynı mail adreslerinde bir harfi büyük yaparak yeniden aynı mail ile kayıt olabiliyor...

Düzgün bir dille official sitede büyük küçük harf hassasiyetinin kapatılmasının istenmesi gerekiyor...

R3B3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde su yontemi dene

Forum Admin CP > vBulletin Seçenekler > Uye Yonetimi : Yeni Uyelik > Yasaklı Kullanıcı isimleri

Buraya yeni Üyelik işlemi sırasında yeni Üyelerin kullanamayaçakları (Yasaklı) isimleri veriniz.

Umarim bu sorununu cozer.

Rockco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) sorun çok açık site ismini bilmiyorum ancak sitenizde vbseo kurulu özel karakterli nick profillerini vbseo gösteremez bunun için vbseo ayarlarına girip Forum URLleri Gelişmiş Ayarlar (+ / -) + ya basıp bütün ayarlarını aç Kullanıcı Profil Url Formatı members/[user_id].html seçip kayıt et bu şekilde özel karakterli kullanıcıların profil url adresleri nick yerine www.siteadı.com/members/1.html şeklinde olucaktır şayet vbseo kullanıyorsanız ki ben öyle tahmin ediyorum 1. sorunuza bi cevabım yok malesef

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar vbseo yeniden ekledim oldu bütün arkadaşlara tşk ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5