İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı Pcde Hem Abim Hem Ben ?

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Aynı evde bulunan bilgisayarımda adsense hesabım var abimde site yaptı ve adsense e başvurmak istiyor fakat bu ban sebebi olurmu ?

veya bi evde 2 farklı pc olsa gene ban sebebi olurmu ?

M

MerKuR

Misafir
ban sebebi olmaz fakat 2 nizden biri banlanırsa diger hesapta banlanır.

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin adsensine abinin sitesini kanal olarak eklemen çok daha mantıklı bence
illaki kazançlarımıza göre bölüşücez parayı diyorsanız kanalların getirdiği kazançlar ayrı yazıldığı için sorun olmaz..

hem ikinci defa pin, 100 dolara ulaşma vs tarzı şeylerle uğraşmazsınız

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim amacım yani 1'i banlanırsa 2. hesaptan devam edebilmek olsun diye 2 ye bölmek kazançları yani bu şekilde 1 hesap ban yerse 8 sitenin geliri gitmesin diye soruyorum yani :)

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abin adına almada baska bir akraba adına al onun adresini ver ve evden o hesaba girme. ;)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilgisayarına ortak çıkarma bence

bir bilgisayara bir adsenseci yeter :D

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki aynı evde 2 pc olsa yani abim baska pcyi ben baska pc yi kullansan ama aynı modemden baglantı olacak abimin adresi baska iş adresini versem genede sorun olurmu ?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google ip'nizi bilir ve olası bir suistimal durumunda bunları delil kaydedebilir

daha geniş ve kesin cevap için bknz:www.google.com/adsense (oraya sormayı denesen diyorum.)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ip aynı olacağından hesaplar ilişkili bulunacaktır,biri banlndığında büyük ihtimalle diğeride banlanır,en iyisi hesabın birine evden hiç girmemek dışardan bir yerden ara sıra kontrol etmek...

Metro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ip aynı olacağından hesaplar ilişkili bulunacaktır,biri banlndığında büyük ihtimalle diğeride banlanır,en iyisi hesabın birine evden hiç girmemek dışardan bir yerden ara sıra kontrol etmek...

Arkadaşlar ben her bilgisayarın internete girişinde ayrı bir ip aldığını biliyordum.
Aynı adsl ye bağlı olan bilgisayarların ip no su nasıl aynı oluyor anlamadım açarmısınız biraz şimdi bizim evdeki tüm bilgisayarların ip nosu aynı mı oluyo yani ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iki bilgisayarda aynı ewdeki bağlantı uzerinden internete erişeceği icin ip aynı olur

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevaplarınız için teşekkürler en iyisi netcafeden adsense acıp 2 gunde bir diğer hesabı kontrol etmek saolun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5