İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayni sayfada 1 den fazla adsense codu?

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayni sayfada 1 den fazla adsense kodu koydugumda malesef sadece bir tanesi gösteriliyor. Ancak anladigim kadariyla 3 kod a kadar serbestmis. Nasil bir uygulama yapmak gerekiyorki 1 den fazla kodu ayni sayfada cikartabilelim?

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
İçeriğin yetersizse 3 reklamın cıkması zordur.

icerikten kasit nedir acaba ?

Bu bir forum sitesi ve 50 binden fazla konu ve 1 milyondan fazla mesaj var sitede pasif sitelerde cikan public reklamlar kesinlikle cikmiyor günlük adsense hiti 50 binin üzerinde. Benim yapmak istedigim sey örnegin mesajlarin arasinda zaten kodlar cikiyor birde üst kisimda header denen templates dosyasina koyup her sayfada ikinci bir reklam cikartmak. codlarin konuldugu sayfalar hem text hemde grafik yönünden oldukca yeterli diye düsünüyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir reklam çıkartmak için yapacağın müdahaleler illegal sayılabilir. Sitende ne çıkıyorsa ona razı olman gerekir. 3 kod varken 2. ve 3. reklamda public reklamlar çıkmayabilir. onun yerine bomboş gözükür.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir reklami özellikle cikartmak gibi bir amacim yok sadece sitemde belirledigim bölgelerde google reklamlarinin cikmasini istyiorum. Sanirim forum sisteminden kaynaklanan bir sey lrnegin özel mesaj kisminda reklamlar dilegigim sekilde cift cikiyormus. Ama benim asil istedigim konular ve üst kisim olaiyni cözmem gerek.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçeriğin aynı anda 3 reklamı çıkartmaya yetmiyorsa birşey yapabilmen zor zaten..

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bi sitede 5 gün hiç reklam çıkmadı içerikte var aslında 5 gün sonunda şuan her koydugum yerde mantar gibi Maşallah :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5