İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı Sayfada Farklı Reklam Kodları.. Resimli.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45174368.jpg

Arkadaşlar Misal, Aynı sayfada.. Sadece Renk tablosu farklı olsun diye, 2. bir reklam kodu oluşturdum biri yeşil biri turuncu.. Dolayısıyla kod farklı olmuş oluyor,yani bişey farklı temelde.

Bu yasak mı normal mi ?

Sorun olucaksa, mesela, Aynı Kodu, Tek kod yani ikisini kullanırım aynı şekilde, ikiside yeşil kenarlıklı mesela.. Yerleşimde sorun yok demi..

Ayrıca Sorum cevaplayan olursa sevinirim ;

3 normal adsense 2 bağlantı birimi, Toplamda 5 tane yi aynı sayfada gösterebilirmiyim, Yoksa 5 fazla Hakkın 3, ister sadece 3 adsense, ister 2 adsense 1 bağlantı birimi mi ?

Teşekkürler.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı hesaba ait reklam kodlarıysa birden fazla kullanabilirsin yani sorun olmaz.Ayrıca 3 tane Adsense normal reklam, 2 tane Arama, 3 tane bağlantı birimi aynı sayfada olabilir. (toplamda 6 tane reklam birimi + 2 tanede arama olabilir)Yerleşimde de bir sorun yok

Yani 4 tane normal adsense reklamı yada 4 tane bağlantı birimi kullanamazsın.Koysanda gözükmez zaten...

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E Ban sebepleri arasında, Aynı boyutta reklam kodu kullanmak felan yazıyordu bu ne saçma bişey..

O Kodlar benim reklam kodlarım. Farklı kanallar ama, Yada Aynı kanallar olsa bile sorun mu bu ? Aynı kodlar öyle yapıştırmışım.. Yada farklı kodlar, yine benim hesabımın farkeder mi ?

Teşekkürler..

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E Ban sebepleri arasında, Aynı boyutta reklam kodu kullanmak felan yazıyordu bu ne saçma bişey..

O Kodlar benim reklam kodlarım. Farklı kanallar ama, Yada Aynı kanallar olsa bile sorun mu bu ? Aynı kodlar öyle yapıştırmışım.. Yada farklı kodlar, yine benim hesabımın farkeder mi ?

Teşekkürler..

aynı kanal farklı kanal sorun olmaz.Kodlar senin olsunda istersen 10 tane farklı kullan :)

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki neden Tüm nette, " farklı boyuttaki reklam kodlarını kullanmak felan " öyle bişeyler, ban sebebi diyor..

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki neden Tüm nette, " farklı boyuttaki reklam kodlarını kullanmak felan " öyle bişeyler, ban sebebi diyor..

sende bi "Aynı boyutta reklam kodu kullanmak felan yazıyordu bu ne saçma bişey" diyosun bi " farklı boyuttaki reklam kodlarını kullanmak felan " hangisini soruyosun anlamıyorum açıkcası ki ben bu söylediğin iki şey hakında da bişey görmedim.Kaldıki google adsense kurallarında böyle bi şey yok nette yazan herşeye inanma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5