İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aynı sebepten dolayı 2 kez banlandım

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar link değişimi bölümndeki bir konuda absürt site linki verdiğim için beni ilk önce Angelo nickli mod umuz banladı kanıt ;

Angelo' Alıntı:
Dear Cyberay,

You have received an infraction at iyinet.com forum webmaster kaynaklari.

Reason: Kurallara Aykiri Icerige Sahip Site
-------
absürt Site Linki vermek kurallara aykiridir.
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
iyinet.com forum webmaster kaynaklari

İşte bu sebepten dolayı bir müdden banlı kaldm buna bir itirazım yok. Ancak Ertesi gün siteye tekrar girdiğimde yeniden banned yazısı ile karşılaştm daha önce banlanma nedenim olan absürt site linkini bu kez başka bir mod görmş ve yeniden aynı sebepten dolayı beni banlamştı.. Kanıt ;

firar' Alıntı:
Dear Cyberay,

You have received an infraction at iyinet.com forum webmaster kaynaklari.

Reason: Kurallara Aykiri Icerige Sahip Site
-------
link değişimi bölümünde yasak oldugunu bilerek yaptıgınız link değişimlerinde absürt sitenizi kullandıgınız için gerekli ceza verilmiştir..
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
iyinet.com forum webmaster kaynaklari

Şimdi Yarın Öbür gün bir başka mod görürse yeniden mi ban yicem BU bunu mu gösteriyor...??

Neyse bu işin şakası diyelim modlarımızı daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha kötüsü de olabilirdi:
Sayın Modlardan birisi sayın üyelerden birini bir nedenle banlayıp...
o nedenle banladığını unutup 1-2 gün sonra aynı nedenle aynı sayın mod tekrar banlayabilir.

bu bir senaryodur (gerçekle alakası yoktur)

:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
arkdaşlar link değişimi bölümndeki bir konuda absürt site linki verdiğim için beni ilk önce Angelo nickli mod umuz banladı kanıt ;

İşte bu sebepten dolayı bir müdden banlı kaldm buna bir itirazım yok. Ancak Ertesi gün siteye tekrar girdiğimde yeniden banned yazısı ile karşılaştm daha önce banlanma nedenim olan absürt site linkini bu kez başka bir mod görmş ve yeniden aynı sebepten dolayı beni banlamştı.. Kanıt ;

Şimdi Yarın Öbür gün bir başka mod görürse yeniden mi ban yicem BU bunu mu gösteriyor...??

Neyse bu işin şakası diyelim modlarımızı daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

Modlar gayet dikkatli, istersen sen once kurallari oku ve absürt site linki verme.
Kendi yaptigin hatayi gormezlikten gelirken modlarin duzen saglama cabalarini elestiren bir mesaj yazman anlasilir gibi degil.
Beni banladilar, "buna itirazim yok" demissin, istersen itiraz etseydin...
Buna hem suclu hem de guclu derler...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuyu eğer ilgili arkadaşlara özel msj ile belirtseydin sorun daha kolay düzelirdi.Bana göre buraya yazman sana + birşey kazandırmadı.

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Modlar gayet dikkatli, istersen sen once kurallari oku ve absürt site linki verme.
Kendi yaptigin hatayi gormezlikten gelirken modlarin duzen saglama cabalarini elestiren bir mesaj yazman anlasilir gibi degil.
Beni banladilar, "buna itirazim yok" demissin, istersen itiraz etseydin...
Buna hem suclu hem de guclu derler...

verdiğim linki ilk bandan sonra silmeme rağmen bir daha ban yememe itiraz ediyorum ben konuyu saptırmayın

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu uyarı banlarında points her seferinde sanırım bir artıyor ilkinde 0,
2. tekrarda 1 points görünüyor bildiğim kadarı ile, belirli bir rakama gelince üye ihraçı mı söz konusu, bu konuda bilgi alabilirmiyiz?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
denildiği gibi aynı sebepten 2 kere banlanma var ise yönetimin çıkıp özür dilemesi ya da mantıklı bir açıklama yapması gerekirdi, efelik değil..
aynı suça hiçbir yerde 2 kere ceza verilmez..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5