İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynisini biz yapsak acaba izin verirmi adsenseci amcalar?

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://buses.charterrental.net/

Siteye girdigimde adsense disinda girecek link bulamadim yer gök adsense, biz dünya icerik koyarariz icerik yok diye begenmez, adsense kendi reklamlarini icerik olarakmi görmeye basladi?

Yada bu sitenin adsense icin yapilmadigina dair en ufak bir ipucu varmi?

Yoksa bu kisi bu site icin adsense ye reklam vermis bunun icinmi müsade ediliyor?

Eger öyleyse ne ala 1 liraya reklam ver ayni reklamdan 5 lira kazan gel keyfim gel. Kendi isine geldiginde izin veriyor gelmediginde vermiyor, düpedüz cifte standart.

Bu adalet degil bence...

S

SupRAdyN

Misafir
cifte standart var saten adsensede turklere karsı bi banlamadır gidiyo son 2 gundur 20-25 kişi banlandı arkadaslarımdan. ama sitede aykırı bişiy yok 3 ayrı boyutta adsense koymak selbest. ama biz yapsak banlanırız o ayrı bi konu :D

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitede kurallara aykırı bişey göremedim ben sorun yok yani.
bitek bildiğim kadarıyla o alttki reklamın yanındaki resimler sorun çıkartabilir. araya bi cizgi bişey koymak gerek diye biliyorum

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gugıl amca buna izin verir mi şuna izin verir mi diye başlıklar açıyoruz hoş güzel de; o adamlar hiç ödeme aldı mı acaba bunu tartışıyoruz ? Adsense için yapılmış bir site, henüz index'i bile yok. Bence ödeme alır mıyım acaba diye deneme yapıyor site sahibi. Tabi sonuç ne olur bilinmez.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitede kurallara aykırı bişey göremedim ben sorun yok yani.
bitek bildiğim kadarıyla o alttki reklamın yanındaki resimler sorun çıkartabilir. araya bi cizgi bişey koymak gerek diye biliyorum

Sitede içerik yok ! kurallara aykırı olan sitenin kendisi :) baska bişey aramaya gerek yok. ama site sahibi TURK te olabilir neden olmasınki.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Isin komigi adam bu site icin reklam vermis giden ziyaretci girdiginde otobüs resminin yanindakileri tur zannediyor yada üstteki linleri menü zannediyor. Eger bu kisi adwords üyesi olmasa bence izin vermezlerdi. Ayni seyi sevgilileri gününde bir sürü site yapti. Sevgilinize hediye secin diye link verdiler girdigin sayfalarda adsense disinda hicbirsey yoktu.

Google herhalde kendi kendine diyorki adam cebindeki parayi bir cebinden digerine aktarirken elbet yere birseyler düser onlarida ben toplarim alan memnun satan memnun ne ala...

S

SupRAdyN

Misafir
Isin komigi adam bu site icin reklam vermis giden ziyaretci girdiginde otobüs resminin yanindakileri tur zannediyor yada üstteki linleri menü zannediyor. Eger bu kisi adwords üyesi olmasa bence izin vermezlerdi. Ayni seyi sevgilileri gününde bir sürü site yapti. Sevgilinize hediye secin diye link verdiler girdigin sayfalarda adsense disinda hicbirsey yoktu.

Google herhalde kendi kendine diyorki adam cebindeki parayi bir cebinden digerine aktarirken elbet yere birseyler düser onlarida ben toplarim alan memnun satan memnun ne ala...
bu site saten adsenseden kazanc icin acılmıs adwordsla ziyaretci cekecek elbette :D

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Odeme aldıktan sonra google ince eleyip sık dokumuyor,
Mevzu sanirim odeme almakta,
Bu konuya gelince kesinlikle banlanmali.
iyi calismalar

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gugıl amca buna izin verir mi şuna izin verir mi diye başlıklar açıyoruz hoş güzel de; o adamlar hiç ödeme aldı mı acaba bunu tartışıyoruz ? Adsense için yapılmış bir site, henüz index'i bile yok. Bence ödeme alır mıyım acaba diye deneme yapıyor site sahibi. Tabi sonuç ne olur bilinmez.

+1 Arkadaşlar bu sitenin ödeme alıp almadıgını bilmiyoruz ki daha yen bir site index i yok.Bu durumda google buna nasıl izin veriyor diyemeyiz.kısa süre içinde banlanmayacağı ne malum!!!

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sitede gerçekten tıklancak yer bile yok ama kurallara aykırı bırseyde yok :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
lebrona katılıyorum..

kurallara aykırı olarak *gözüken (daha kesinleşmemiş) sadece otobüs resimleri...

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada icimizden birimidir nedir üstteki kendi menüsü gibi duran google linklerini kaldirmis:D

Belliki yeni yeni birseyler deniyor :)

Edit: ya yine eklemis :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lebrona katılıyorum..

kurallara aykırı olarak *gözüken (daha kesinleşmemiş) sadece otobüs resimleri...

kesinleşti. diğer konuda googleden gelen mail var. resim koyup aldatıcı ibarelerde bulunmak teşvik mahiyetine girdiği için kural dışıdır.

bu iboforum sitesinede bittim, sanırım 12-13 yaşlarında zengin olmayı hayal eden bir çocuk bu siteyle uraşıyor. burda okuduysa google zenginleri adlı konuyu çıldırıp site açmaya karar vermiş. :) kesin zengin olucak...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
o zaman tamamdır.....

yinede , seninde yazdığın gibi konu içerik değil ,resimler ,onu zaten belirtmiştim bende..

zirvedekiler bahsettiğin kim :merak!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5