İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayrılık

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Size göre nedir ayrılık. İlişkinin bitmesi değil . Sevdiğiniz kişinin uzaklara gitmesi. Ama hala seviyorsunuz ne hissedersiniz. Gönlünüzü nasıl prangalarsınız..

By SoWmEn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrılıktır Bizi bizden Ayıran Ev Artık Dar Sokaklar Dar Her Şey Anlamsızdır :( Birileri size Bişe anlatacak Tesseli amaçlı Ama Biz Bişe Duymayacaz Hep ondan Bahsetmek İsteyecez Ama Olmuyacak :( Yanlız Kalmak İsteyecez Hemde Kalabalık Arasında Kaybolmak ama Yine Olamayacak :( Onunla Yürüdüğünüz Yerleri Bidaha yürümek Gelecek İçinizden Ama Olmayacak :( Herkezi Ona Benzetip kimseyi Onun YERİNE KOYAMAYACAKSINIZ…. Bütün Şarkılar sizin için Yazılmış Gelecek Boğazını Düğümlenecek Ama Olmayacak :( Hep Ölmeyi isteyip Ölemeyeceksiniz Her Şey Nafile Rüyalar göreceksiniz Gerçek Olması Herşeyi Deneyeceksiniz Ama olmayacak :( Telefonun Çalmasını Bekleyeceksiniz Armayacağını Bile bile Ama Çalmayacak :( Hayata Dair Hiç Bir şey yapmak Gelmiyecek İçinizden Onun Sesini Bir Daha Duymak İçin Öleceksiniz Bu şehri terk Etmek İsteyecek siniz Ama Olmayacak onunla Belki bir gün Karşılaşmak İçin Onuda Başaramıyacaksınız…. Ve Her zaman yüreğinizde Bu Acı Belirecek.... Ayrılık Benim İçin Bi diğer yarımın Eksilmesidir....

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
@By SoWmEn
Bunalıma soktun sağol. zaten koptum hayattan

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ah bir sevebilsem yok kardeşim 5 senden beri yok sevemiyorum ah keşke ayrılık olsun sevebilsem

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Depresan nerde onun bölümü bu heralde. Ne yapmayalım. Zararsız yönlerden acımı nasıl dindirebilirim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
platonik takılıyorsan zaten o hiç senin olmamıştır, ama ikinizde birbirinizi seviyorsanız ve hayat şartlarından dolayı ayrıldıysanız peşini bırakma

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bu dünyada hiçkimse vazgeçilmez değildir... ^^

Karadiken.

:uyku:

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kusra bakmayın ama hiç kız arkadaşınızın olmamasından iyidir.
icon10.gif

Bunu hiç kız arkadaşı olmamış biri olarak söylüyorum.
icon10.gif
icon9.gif

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Belki sevmiştir :aşık::(
belkilerle olmuyor işte, gidip adam akıllı konuşsaydın bunlar başına gelmeyeckti, şimdi çok mu iyi oldu, bak perişan oldun, en azından gidip konuşsan, kız hayır olmaz bile dese senin için rahatlayacak, sadece Türk milletine has bir özellik mi bilmiyorum ama, böyle bir konu olduğunda ve karşı taraftan silleyi yediğinde bir daha onun yüzüne bakmazsın ( sevgilisinizdir ayrılmışsınızdır, cadde de gördüğünde yolunu değiştirip gidersin) gibi, içini kemirip bitiriyorsa ve gittiği yeri biliyorsan çek git yanına, konuş en azından, ben öyle yaptım mesela, olmuyorsa olmuyordur. Aşk benim için bitmiştir.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
belkilerle olmuyor işte, gidip adam akıllı konuşsaydın bunlar başına gelmeyeckti, şimdi çok mu iyi oldu, bak perişan oldun, en azından gidip konuşsan, kız hayır olmaz bile dese senin için rahatlayacak, sadece Türk milletine has bir özellik mi bilmiyorum ama, böyle bir konu olduğunda ve karşı taraftan silleyi yediğinde bir daha onun yüzüne bakmazsın ( sevgilisinizdir ayrılmışsınızdır, cadde de gördüğünde yolunu değiştirip gidersin) gibi, içini kemirip bitiriyorsa ve gittiği yeri biliyorsan çek git yanına, konuş en azından, ben öyle yaptım mesela, olmuyorsa olmuyordur. Aşk benim için bitmiştir.

İnsan umutla yaşar depre

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence bir an önce unut, başka bişeyler bul kendine

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkes sevmiştir birilerini elbette gelin görün herkes her sevdiğine kavuşamıyor buda hayatın bi parçası her insana farklı rol verilir fazlada üzülme may zor ama unutmalısın ayrılmak şunu gösterir ki size verilen roller farklıymış :peh:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
olmam mı maycım, harap etti beni ölmek istedim, hiç birşey onun kadar güzel olamazdı, ama boş hayallermiş, terket artık onu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5