İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayrıntılı bir script

D

dilberler.com

Misafir
Yepyeni bir script yazdırmak istiyorum.

Bu scriptte resim ve video galerileri bulunacak.Ödeme sistemi entegre edilecek ve affiliate sistemi olacak.Çok profesyonel bir iş istiyorum.

Gerekli açıklamaları görüşürüz.eğer ben bu işi yaparım diyorsanız ve Yeteri kadar referans gösterebilirseniz lütfen pm atın görüşelim.

Belirtmeyi unuttum script php dilinde yazılacak.

D

dilberler.com

Misafir
Para mühim değil yapabileceğine inanan arkadaşlar lütfen bana pm yoluyla ulaşın referanslarınızıda yazarsanız mümkünse

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Odeme ne icin yapilacak ? Resim ve video izleyebilmek icin mi? Ne ile odeme kabul edilecek?

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Deniz bey selamlar;

Birçok kez aradım, ulaşmaya çalıştım size ancak bir türlü mümkün olmadı. Problemin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Eğer benden taraflı bir sorun varsa belirtin lütfen. Yoksa mesele elde kalan script değil. Şimdi yeniden script yazdırmak istediğinizi görüyorum. Anlamış değilim.

İyi çalışmalar

Yepyeni bir script yazdırmak istiyorum.

Bu scriptte resim ve video galerileri bulunacak.Ödeme sistemi entegre edilecek ve affiliate sistemi olacak.Çok profesyonel bir iş istiyorum.

Gerekli açıklamaları görüşürüz.eğer ben bu işi yaparım diyorsanız ve Yeteri kadar referans gösterebilirseniz lütfen pm atın görüşelim.

Belirtmeyi unuttum script php dilinde yazılacak.

D

dilberler.com

Misafir
script

Deniz bey selamlar;

Birçok kez aradım, ulaşmaya çalıştım size ancak bir türlü mümkün olmadı. Problemin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Eğer benden taraflı bir sorun varsa belirtin lütfen. Yoksa mesele elde kalan script değil. Şimdi yeniden script yazdırmak istediğinizi görüyorum. Anlamış değilim.

İyi çalışmalar

Sevgili Erkan ben tartışmak yada kimseyle kapışmak niyetinde değilim Sana siparişi verdiğimde ve sen şu kadar para yolla dediğinde ben hemen paranı yolladım 1 ay süre verdin Ve biz ŞUBAT ayında anlaştık.Haziran gibi tamam dedin (aradan 3 ay geçtikten sonra) bir sürü eksiği ile bende şunlar eksik dedim Sen kayboldun.ve YOKSUN

Tatil filan dedin ok dedim .Sunucu değiş dedin bazı özellikler lazım dedin eyvallah dedim.Siteyi başka sunucuya aktardım .Seni aradık bulamadık bu sefer başka sunucuya geçtik (bazı teknik nedenlerden dolayı Lnwservers Gökhan kardeşim halletti bu işleri) Sen yoksun piyasada .

Pekala sorayım sana Ben seni aradığımda sen telefonlara neden çıkmadın?Neden bu kadar uzun sürdü?Sen bana 1 ayda tamam dedin yaklaşık 6 ay oldu sen nerdesin? Ben tabiki işimi devam ettirmek zorundayım.

Ben sana yalvardım dedim Erkan bitir şunu acelem var sen 1 gün varsın 10 gün yoksun.Etikmi sence bu ?

Yazmayacaktım buraya ama dayanamadım.Ve burdaki arkadaşların beni yanlış tanımalarını istemedim.Senden sonra Ali Soytürk kardeşimle anlaştım sağolsun uğraştı başına bi takım olaylar geldi olmadı geçerli sebeblerden dolayı

Daha da yazmayacağım Anlayan anlamıştır diyorum

Saygılar sunarım kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5