İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aysima.com.tr nasıl

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu firmadan host almayı düşünyorum.. fiyatlar çok güzel aca hizmeti nasıl bilgisi olan varmı... sitem ASP NET ile yapıldı ve mssql kullanıldı.. windows paketleri var fakat
linkten bakınca işletim sistemi olarak linux gözüküyor..
firmayı tanıyan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz..
http://uptime.netcraft.com/up/graph/?host=aysima.com.tr

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu firmadan host almayı düşünyorum.. fiyatlar çok güzel aca hizmeti nasıl bilgisi olan varmı... sitem ASP NET ile yapıldı ve mssql kullanıldı.. windows paketleri var fakat
linkten bakınca işletim sistemi olarak linux gözüküyor..
firmayı tanıyan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz..
http://uptime.netcraft.com/up/graph/?host=aysima.com.tr
sahibinin forumda olması lazım.
windows ve linux sunucuları ayrı ayrı vardır. temiz çalışıyorlar sanırım.

ottomann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabaha karşı 4:30 da domain aldım anına aktif oldu :)
o saatte bile teknik destekleri var..

host konusunda bişey diyemiyeceğim kullanmadığım için..

ama diğer forumalrdan bildiğim kadarıyla güvenilir bir firma.. ;)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıldır sunucu hizmeti alıyorum hiçbir sorun yaşamadım, yaşayacağını da zannetmiyorum.

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
com.tr pek iyi gelmiyor bana adresi belli olsun elinin dibinde olsun firma mesela sen istanbulda isen istanbulda izmirde isen izmirde olsun ki bi sorun olduğunda anlaşabilesin :)

alpgun1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yaklasık 2-3 yıldır calısıyorum daha once hıc bır sorun yok idi sorun yok du diyorum çünkü sorun yaşayınca anlıyorsunuz nasıl bir firma olduklarını bildirimler çok kısa sürede cevap veriyorlar insanlarda buna kanıyor sanırım çünkü cevaplarda sorun çözme yok baştan salma sorunlar herzaman bızden kaynaklanır scpritee sorunvar kodlama hatalı v.s sorun çozümü yok ben şahsen tüm müsterilerimin sitelerini taşıyacam sizede tavsiyem sunucularda bakım olsa bıle bunun sorunu kullandığınız kodlama yada scprittir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5