İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

az mı kazanıyosunuz bide bunu deneyin ...

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar arabalarla ilgili bi sitem vardı (Ancak adsense için yaratılmış bi yer deil) Hep adslerimde Mercedes Reklamları çıkıodu ve genellikle 50 tıka 2 dolar felan alıodum dedim bu mercedescilerde bişey var heralde. Sabah aldım mercedes keylerini sildim, mercedesle alakalı siteleri filtreledim ve yeni başka reklamlar çıkmaya başladı. ve ne oldu şimdi bakıyorum 20 tıka 2 dolar.

Yani Uzun lafın kısası Az kazanıyosanız ve hergün aynı reklamları görüyosanız bir iki key değişikliği yada filtrelemesiyle bunları yok edin.

Bu arada Uzun Lafın Kısası U.L. dir unutmayalım. :D :D

B

Baria

Misafir
nasıl filtleme yaptın ? yani keylerimi siliyorsun daha once denemedim

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 yazım yanlışı yapmışım düzelttim.

düzeltme
"mercedesleri filtreledim" yerine "mercedesle alakalı siteleri"
"2 tıka 2 dolar" yerine "20 tıka 2 dolar"

:d

B

Baria

Misafir
hıms aslında bu reklam çıkması neye gore değerlendiriliyor? yani ben bir sayfa adsense koydugumda en çok teklif verenden en aşagıya dogru mu sıralanıyor reklam? yoksa rastgele

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onun tam sıralamasını bilemezsin ama genelde html kodu içersinden en yukarda bulunan reklam biriminde daha pahalı reklamlar çıkar fakat arada bir en alttaki reklam biriminden bir tıka 2 usd görebilirsin. tam bir sıralaması yok.

askicin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sitedoe yabancı reklamların cıkması için ne yapmalıyız sonucta yerli reklamlar az para veriyor

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu hakkında birşey yapılabilceğini sanmıyorum çünkü denildiği gibi en çok parayı verenin reklamı daha önce yayınlanır.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu hakkında birşey yapılabilceğini sanmıyorum çünkü denildiği gibi en çok parayı verenin reklamı daha önce yayınlanır.
En çok parayı verenin reklami tıklanma oranı yüksek olan sitede daha önce yayınlanır.
Tıklama oranı düşük bir sitede tık başına 0,01 veren bir reklami engellersen daha yüksek veren bir başka reklamin çıkma oranı yükselecektir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5