İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

az yazı olan sayfada reklam çıkmıyor

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba bir oyun sitem var ve dolayısıyla sayfalarda az yazı olduğu için reklam çıkmıyor. çıkanlarda çok az kazandırıyor dün 40 tık 0,40$ kazandım.

Sayfaya keyword vs yerşeltirmekten başka çare var mı? yani sayfanın kalitesini pek bozmamak için aşırı keywords kullanmak istemiyorum

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bile kazanıyosun kardeş ben ingilizce oyun sitemden 160 tıka 3 dolar zor kazanıyorum:D

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mete Açıklamaya
Meta Kelimelerine
Oyunların resimlerine

aşırıya kaçmamak şartıyla ekleyebilirsin. Bunun harici hiç tavsiye etmem.
Ama gördüğüm kadarıyla az yazı olsa bile reklam yine de çıkıyor. Sende çıkmıyorsa bu az yazı dediğin yazıda kullandığın kelimeleri değiştir bence.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
az kazandıran reklamları filtreledim, eğer reklam çıkmazsa kat reklam reklamlarını göstercek ki katreklam ilgi çekebilir. belki bu şekilde biraz olsun artar

bide dikkatimi çekti yahoo reklamı çıkıyor google adsense de

c5bcee6f24.gif

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
az yazı olan sayfalarda reklamların az cıkması veya hic cıkmaması normaldir bence cünkü reklam lar iceriğe yonelik cıkıyor burdada sana kalan yeterince acıklama yapmak oyunlar hakkında nasıl pynandığı falan vs vs ...

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar bende asiri bir düsüs var eskiden 180-250 tık'a 8-10 $ verirdi ama neden se tiklar düstü eskisine gore tıklar düsmesine ragmen yuksek veriyor bir analm veremedim suanda 50-60 Tık'a 3-4 $ veriyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5