İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Backlink Calismasi +10,000 backlink sadece 5$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Arkadaslar backlink calismasinda cigir actik.
Arkadaşın yapmış olduğu hizmet burada ücretsiz verilmektedir. http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter

10,000 backlink 5$
25,000 backlink 10$
40,000 backlink 15$
55,000 backlink 20$
75,000 backlink 25$
100k backlink 30$
150k backlink 40$
300k backlink 60$
600k backlink 100$

3 odeme secenegi sunuyoruz: PayPal, Kredi Karti, Banka transferi (Bank Asya)

Eger paketlerimizden birini satin almak istiyorsaniz [email protected] a email atiniz.

T

themaniac

Misafir
Alexa dusurmek iyinetteki forumda da gordugunuz uzere bizim isimiz.
Oncelikle sitenizin domain adini ogrenmek istiyorum.
Genel fiyatlandirma su sekildedir:

20Milyon uzerinden 15milyona kadar dusurme= 10$
15Milyon uzerinden 10milyona kadar dusurme= 10$
10Milyon uzerinden 5milyona kadar dusurme= 15$

Bu araliklarda olan sitenizden birisini secip sonucunu cok kisa zamanda alabilirsiniz.

Eger tek tek degilde toplu paket istiyorsaniz fiyatlar daha uygun olacaktir.

20Milyon uzerinden 5milyona kadar dusurme= 25$ (Tek paketlerle 35$)
15Milyon uzerinden 5milyona kadar dusurme= 20$ (Tek paketlerle 25$)

Eger sitenizin 5milyondan 1milyona kadar dusmesini istiyorsaniz her 1 milyon ilerleme icin 5$ talep etmekteyiz.
5Milyondan 4 milyona kadar= 5$
4Milyondan 3 milyona kadar= 5$
3Milyondan 2 milyona kadar= 5$
2Milyondan 1 milyona kadar= 5$

5Milyondan 1 milyona kadar= 15$

Eger yeni bir siteyseniz ve alexa'da yeriniz yoksa yada 20milyon uzerindeyseniz 1 ayda 1 milyonlu alexa rakamlarina sizi getirebiliriz. Hatta sitenizin performansina gore bu islem 2haftaya kadar dusebilmektedir. Yeni bir site icin toplam fiyat tek paketlerle 55$ ancak toplu 20milyon uzerindeki siteler icin 1 milyonlara dusme garantisi veriyoruz ve bu hizmeti sadece 35$a yapiyoruz.

Odeme sekli Paypal (onerilen), Kredi Karti (onerilen) yada banka transferi (bank asya hesabi).

Istediginiz odeme seklini secip odeme yapabilirsiniz ve odemenizi yaptiktan 1 gun sonra sitenizin hizla ilerleyisini hayretler icerisinde izleyeceksiniz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Rapor da sunuyor musunuz?
Yoksa ekledik diyerek cukka mı?

T

themaniac

Misafir
elbetteki yaptigimiz islemleri log halinde iletiyoruz isteyen musterilerimize.
Isterseniz sizde bugun bir siteniz icin baslayin. sitenizin suanki alexa degeri yazalim. birde yarin bakin ne olmus? bir gunde farki gorebilirsiniz

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Rapor sunduktan sonra PP ile ödeme yaparım, kabul edersen...

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Backlink çalışması derken ? Blog backlnk mi ? Dizin backlink mi ? Profil backlink mi ? Konuyu netleştirirseniz sevinirim.

T

themaniac

Misafir
@bilgi
[email protected] a email atin domain adinizi verirseniz sizin icin bir calisma yapariz. ancak su kadarini soylemek istiyorum ki, ucreti alinmadan hic bir yerde hicbir is yapilmaz. Bildiginiz uzere bu islerdede hizmet yerine getirilmezse para iadesi yapilir.

T

themaniac

Misafir
Backlink çalışması derken ? Blog backlnk mi ? Dizin backlink mi ? Profil backlink mi ? Konuyu netleştirirseniz sevinirim.

Sistemimizde kayitli bir binlerce websitesi vardir ve bu websitelerinden sizin siteniz adina bir sayfa acilir. Kisaca meselemizi bu sekilde ozetleyebilriz

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
@bilgi
[email protected] a email atin domain adinizi verirseniz sizin icin bir calisma yapariz. ancak su kadarini soylemek istiyorum ki, ucreti alinmadan hic bir yerde hicbir is yapilmaz. Bildiginiz uzere bu islerdede hizmet yerine getirilmezse para iadesi yapilir.

Rep puanın -2
Ticaretin 0
Üyelik tarihi şubat 2011

Kim neden, nasıl güvensin sana? :ıslık:

T

themaniac

Misafir
zaten bu sitenin yeni bir uyesiyim ama bu asla beni guvenilmeyecek bir uye yapmaz. bizimle calisip faydasini da cok gorenler var. alexa kisminda yaptigimiz iki tane calismamiz var bakabilirsiniz. Suandada yine calisma yaptigimiz siteler var bunlardan birini koydum alexadaki konuma. gelismelerini de koyacagim insallah.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bilgi ile çalışmış veya teklifini kabul etmiş olsaydınız 10k backlinkte ben düşünmüştüm açıkcası.
Ama şunu da bilmenizi isterim. Kimseye güvenilmez vs denilmemiş. Denilmezde bence. :) Ve eski veya yeni üye olmanız çok önemli değil. Hatta buranın sahibi olun dilerseniz. Bilin ki iyinet dahil olmak üzere birçok forum ve platformda ticaret puanı göz önünde bulundurulur ödemelerde.
Bunu bir daha düşünerek ve alışveriş konularını inceleyerek yorum yapın lütfen.
Hayırlı işler...

T

themaniac

Misafir
Bilgi ile çalışmış veya teklifini kabul etmiş olsaydınız 10k backlinkte ben düşünmüştüm açıkcası.
Ama şunu da bilmenizi isterim. Kimseye güvenilmez vs denilmemiş. Denilmezde bence. :) Ve eski veya yeni üye olmanız çok önemli değil. Hatta buranın sahibi olun dilerseniz. Bilin ki iyinet dahil olmak üzere birçok forum ve platformda ticaret puanı göz önünde bulundurulur ödemelerde.
Bunu bir daha düşünerek ve alışveriş konularını inceleyerek yorum yapın lütfen.
Hayırlı işler...

Hocam ben guven meselesi hakkinda yazdim ve Bilgi arkadasa da hak verdigim icin kendisine PM attim.
Sadece bu siteye gelipte milleti dolandiranlardan olmadigimi gostermek icin kendisinden bana email atmasini ve domain adini vermesini rica ettim. ucretsiz olarak domaininde biraz calisma yapip gelisme oldugunu kendisine gosterecegiz insallah. gelisme goruldukten sonra devam edip bizimle calismak yada orada birakmak kendisinin tercihi olacak.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
paypal adresi verirseniz 10.000 backlink 5 dolarlık paketi deneyebilirim.

T

themaniac

Misafir
suanda bir arkadasimiz icin 50k backlink calismasi baslatildi bu calismanin raporu burada verilecektir, calisma bitiminde

T

themaniac

Misafir
Evet arkadaslar 16Subatta anlasmis oldugumuz arkadasimizin sitesinin 2gun onceki alexa goruntusu ve suanki alexa goruntusu.
2 Gun Icinde 1,450,000 Alexa siralamasinda ilerleme kaydedildi

ONCE
teknosayfalarcom.jpg

SONRA
alexarankyeni.jpg

T

themaniac

Misafir
Hayırlı işler...

Bilgi ile calisilmaktadir. Bugun Bilgi'nin sitesi icin 10K backlink calismasi baslatilmistir.
hergun 2.5K olmak uzere 4gunde islem bitecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5