İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Backlink Calismasi +10,000 backlink sadece 5$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Backlink çalışması yapacağına dair özel mesaj gönderdi arkadas...
Neticeye gore durumu buraya yazarim

T

themaniac

Misafir
@Bilgi
1. gun backlink calismasi 1 saat sonra tamamlanacaktir.
Calisma bitiminde size email atacagim. Olumlu yada olumsuz yorumunuzu bekliyorum.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
10000 backlink için kaç tane keyword seçebiliyoruz? İçlerinde do follow var mı? bilgi verirseniz çalışmayı düşünüyorum.

yeni kurulan siteler var 10000 çok olabilir daha düşük paket açar mısınız veya bir paketi farklı sitelere bölebilir miyim?

T

themaniac

Misafir
10000 backlink için kaç tane keyword seçebiliyoruz? İçlerinde do follow var mı? bilgi verirseniz çalışmayı düşünüyorum.

yeni kurulan siteler var 10000 çok olabilir daha düşük paket açar mısınız veya bir paketi farklı sitelere bölebilir miyim?

10K backlink icin 5 keyword secebilirsiniz, yada bunlari sitenize gore biz seceriz.

Dofollow yok. dofollow arkadaslar zararli olabilir kimi zaman dofollowla sitenizin sandbox a ve filtreye girmesine neden olabilirsiniz.

Yeni kurulan site dahi olsa 10k backlink cok degil bence.

Eger elinizde bir kac websitesi varsa 5K backlink 3.5$ seklinde bir paket yapabiliriz isterseniz.

NOT: Paket baska sitelere bolunemez. Ancak bir kac site icin paket aliminda indirim soz konusu olabilir. Bunun icinde [email protected] a email atmaniz gerekir

T

themaniac

Misafir
Reklamsiz hocam islemleriniz basladi. 3-4saat icinde islemleriniz bitecektir ve rapor elinize ulasacaktir.

T

themaniac

Misafir
hocam sizin islem halen surmekte ama burda aksam 11 oldu. ben yaticam, raporu size insallah yarin sabahtan yollarim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi