İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink Doğrulayıcı

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link değişimi yaptığınız sitelerin, linkinizi ekleyip eklemediğini yahut kaldırıp kaldırmadığını kontrol eden araçtır, kullanımı kolaydır..

Demo: http://www.oyundur.com/checker/tara.html
Fiyat: 25 YTL
Lisans: Tarafıma Aittir
L. Sonlanma: Süresiz
Telif: İhsan Dişkan

Script PHP ve AJAX tabanlıdır, tamamen tarafımdan kodlanmıştır, herhangi bir yerden (ç)alıntı değildir..

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlarca kişiyle backlink değişimi yapıp sonra eklemeyenleri tek tek ayıklamaktan şikayetci olanların ilgisi olur diye düşünmüştüm :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
valla sen bunu hayrına dağıt, altınada linkini şifrele, sanada faydası olur, hayır duasıda cabası :)

not : sadece öneri yanlış anlama

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sen bunu hayrına dağıt, altınada linkini şifrele, sanada faydası olur, hayır duasıda cabası

not : sadece öneri yanlış anlama
Aslında düşünüyordumda :)
Ama malesef ilk satışı gerçekleştirdim..

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili HITMAN satış yapılan konuda scriptin verdiği hizmeti ücretsiz veren bir siteyi söylemen ne kadar etik seni bunu düşünmeye davet ediyorum.. Ek olarak sattığım hizmet değil dostum, script..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yazı olarak bağlantı vermişse buluyor ama resim olarak bağlantı vermişse bulamıyor.Yani link takasında işe yarıyor ama banner takasında işe yaramıyor..

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iki adresimide yazdım ve ikisindede birbirine anasayfadan link verilmiş

Sonuç YOK ama linkler var

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki aramayı yanlış yapıyor olabilirsiniz, linkleri buraya yazarsanız sonucun ekran görüntüsünü buraya ekleyebilirim..

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlinkxf8.gif

Kardeş al bu da ispatı. Gir sitelerde footerlara bak. Linkler var mı yok mu görürsün.
Yalan borcumuz varmış gibi tavır alman da hoş olmamış.

Evet http://www.backlink-check.de/ ile bu scriptin bağlantısı yok ama bu site senin scriptinin yapamadığını ücretsiz olarak yapıyor. Üstelik ilgili sitelerin PR değerlerini de ölçüyor. Böylece PRsi düşen sitelerden link değişimi kaldırmak isteyenlere alternatif bir çözüm sunuyor.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<a></a> taglarini tek satıra yazmış olsaydın script linki doğrulardı
Kod:
<a>dasdasdsa
</a>
şeklindeki linkleri tanıyamaması normal, bu scriptin değil, HTML nasıl yazılır bilmeyenin sorunu..
Ayrıca sattığım script hizmet sitesi değil, satın alanında hizmet amaçlı açması için yapılmamış, alan kişi backlink değişimlerini kontrol etsin diye yapılmış.. Farkındaysan scriptin bir websitesi gibi bir halide yok..
Bunları anlayamamanı yukardaki sözlerinden anlayabiliyorum zaten..

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmıyor derken senin keyfini kaçırmak için demedik. Denedik olmadı, haber verdik. Böylece <a> </a> taglarının aynı satırda olmaması backlink olmadığı anlamına gelmediği için scriptinizde bir eksiklik olduğu anlaşılmış oldu. Scritptinizde eksikliği giderirseniz sorun kalmaz. Umarım anlaşılmıştır.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar oyun sitemin reklamının (728x90 veya 120x600 veya 468x60) 1000 tık'ına (pop-up değil!) karşılık scripti vericem, ilgilenenler özel mesaj yollayabilir..

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlık ettik test ettik sana sonuç alamadığımızı söyledik html yazmayı bilmediğimizden scriptin çalışmıyor demek.

Şimdi bende bu sitedeki htmlerin değil senin scriptinin kodlama sorunu diyorum .

arama yapacagi domani en azında

www.domain.com
http://domain.com
http://www.domain.com

gibi kombinasyonları eklemeni <a></a> olarak değil href= i aramannı sonra > varmı yazı gif varmı </a> ile kapanmışmı bundan önce z<div display:none> ile gizlenmişmi gbi olasılıklarıda ekleyebiilirsin . yani bişey yapıyosan hertürlü web sitesi yapan var bunların hatalarını eksiklerini senin kapatman daha iyi yöntem olur w3 standarlarına uyuyoruz ama seninkine uymadığımız için kusura bakma..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi