İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Backlink firma tavsiyesi ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kullandığınız veya iyi olduğunu bildiğiniz backlink firması var mı ?
Türk veya yabancı farketmez,önerilerinizi dinliyorum.:yeho

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Reklam yapıyım birazda.
Şuan itibariyle backlink sektörüne emin bir aım attık. Yakında bir sürede firma profiline kavuşacağız. O süre bazında her türlü backlink işlerini alabilirim. Zaten kısa sürede backlink paketlerimizide oluşturup piyasayada yer alacağız.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Reklam yapıyım birazda.
Şuan itibariyle backlink sektörüne emin bir aım attık. Yakında bir sürede firma profiline kavuşacağız. O süre bazında her türlü backlink işlerini alabilirim. Zaten kısa sürede backlink paketlerimizide oluşturup piyasayada yer alacağız.

Yani boş 20sn de olsa boş laf okudum, sonuç olarak bir yere bağlamalısın. Calvin gibi öneri bekleyen biriyim ama konuya niye yazdığınızı anlamadım

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Yani boş 20sn de olsa boş laf okudum, sonuç olarak bir yere bağlamalısın. Calvin gibi öneri bekleyen biriyim ama konuya niye yazdığınızı anlamadım

Okuma alışkanlığı edinmelisin. Şurada belirtmişim zaten; "O süre bazında her türlü backlink işlerini alabilirim.

NOT: "Alabilmek", kelimede geçtiği fiil anlamıyla "yapabilmek" anlamında kullanılmıştır.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Okuma alışkanlığı edinmelisin. Şurada belirtmişim zaten; "O süre bazında her türlü backlink işlerini alabilirim.

NOT: "Alabilmek", kelimede geçtiği fiil anlamıyla "yapabilmek" anlamında kullanılmıştır.

:)
her türlü backlink işlerini alabilirim
Daha dikkatli okursan bu cümle bir eylem cümlesidir. "her türlü" kelimeside yapılan işin kalitesini göstermektedir.

Not: Öneri, bir sorunu çözmek üzere öne sürülen düşüncelerdir.

Biraz daha gayret...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Enkaz,teşekkür ederim ama bireylerle çalışmak istemiyorum.
Firmanı kurduğun zaman buraya yazarsan kesinlikle hizmet almak isterim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
radoy kullanıyorum ben
Kesinlikle kullanılmaması gereken bir yer.
Radoy.net iyinet forumlarından uzaklaştırıldı.Bu forumda ticaret yasağı var.
45 günde yapılacak işi 90 günde başlamadan bitiremeyen amatörlerden ibaret.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
:)
her türlü backlink işlerini alabilirim
Daha dikkatli okursan bu cümle bir eylem cümlesidir. "her türlü" kelimeside yapılan işin kalitesini göstermektedir.

Not: Öneri, bir sorunu çözmek üzere öne sürülen düşüncelerdir.

Biraz daha gayret...

Gece gece beni güldürdüğün için teşekkür ederim. :msp_biggrin:

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firma profili olarak bir yer arıyorsanız belki biraz ücreti yüksek gibi gelebilir ama submitedge önerebilirim. Türk firma olarak eloxy var r10da bilmeyen yok. Onun haricinde dediğiniz gibi Radoy hakkında pek iyi şey söylemiyorlar. Daha da önemlisi firma profilinden çok yapılan işin kalitesidir. Sonuçta radoy da bir firma. Ama dediğim gibi kaliteli hizmet arıyorsanız submitedge çok profosyonel çalışıyor. Eloxy de yeni kurulmasına rağmen elemanları gayet iyi iş çıkarıyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Çok sorun değilse; üzerine basarak söylediğin "mutlaka firma olsun." deyişinin nedeni nedir acaba? (Sadece merak ettim, özel bir durum mu var diye)
İnsanların derdiyle uğraşmaktan bıktım.
Firma olunca kafan rahat oluyor.:ehule

ayhankaraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Enkaz tekrar teşekkür ederim ama bu da firma değil.
Eminim işini iyi yapan birisidir ama mutlaka bir firma ile çalışmak isterim.

Merhabalar,

Öncelikle Site Destek kuruluşunun bir firma olduğunu ve kurumsal çatı altında hizmet verdiğini belirtmek isterim. Her zaman memnuniyetle eksiksiz sorunsuz ve kaliteli hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Yeni güncel paketlerimiz ve Kurumsal web sitemiz için aşağıdaki adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.sitedestek.com.tr/

Rudeboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz yeni bir bilişim firması olmamıza rağmen gerek sohbetimizle gerek ise hizmetimizle sizleri link konusunda memnun edeceğimizi düşünüyorum.

Firma ismi vermek istemediğimden dolayı, ilgilenen kişi veya kurumun [email protected] adresinden bana ulaşmalarını rica ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5