İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink Güncellemesi oldu

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taze haber ...
seocompany 'ye göre google pr güncellemesi, tahminen 10 ocak 2005
tarihinde olacakmış...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Uzantılı dosyalara göre değilde, sadece domain ismine göre olmasın ? Cunku salon.com cok fazla yerde geciyor.. Gerci ben pek anlamam Pr'den. Google'de mankenler yazınca benim site cıkıyo ilk basta gerisi boş valla :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
o zaman benimkilerinde artması lazım. Cunku sadece kendi sitelerimde hemen hemen hepsinin Linki var. Bir kac tanesi eksik. Aslında su guncelleme olmadan hepsine birbirlerini eklemem lazım. 10 Tane aktif site olsa her birinin Pr'leri ortalama 3,5 / 4 'e gelir. Belki Pr'miz artar. Ya fakat şu var. Ornegin az once bahsettiğim site Turkmankenler.com onceden yani ben siteyi açmadan once google'de mankenler yazınca cok altlarda cıkıyordu. Veya hic cıkmıyordu-Ki o zamanlarda Pr 4 idi. Simdi mankenler yazınca en ustte cıkıyor. Pr yine 4. Demek istediğim şu ; PR Guncellemesinin olup olmaması sanırım Google'de cıkacagınız yeri bu zaman aralıgında pek etkilemiyor :)

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
O zaman geçmiş olsun tüm arkadaşlara :) 3 ayda bir pr mi güncellenir :)

walla ortalama 90 - 100 gün diye usa sitelerinde bahsi geçiyor. ama haklısın. neredeyse 3 ayda bir güncellemenin mantalitesi yok. bilen var ve yazarsa sevinirim.
mesela sitemedya.com, geçmişi neredeyse 1 aylık bir site ve hala pr=0 muamelesi görüyorum. google sağolsun. :mad:

B

Bedavalar-Net

Misafir
Öncelikle selam.

Backlink nedir? Backlink Türkcesi sanirim geri dönen linkler yani bize gelen linklermi oluyor.Tam aciklamasi nedir.Nereden ögrenebiliriz Backlink leri.

Ayrica arkadaslar son 1 ay öncesine kadar sitemin google hiti 2000 tekil günlükken.Su yaklasik 10 gündür 4000 tekil google hitine kadar cikti.Bu acaba PR hakkinda bir ön bilgi verebilirmi,iyimser olursam eger PR artabilir anlaminada gelebilirmi.Insallah düsmez.Backlink önemli dediniz,backlink nerden ögrenebilirim..

selam herkeze

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 backlinkle pr 8 olmak türklere göre değil walla kendini bozar insan 3 backlinke 8 pr alırsa.. google'a içerik ortağıdır ya da :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlink'i www.sitelerim.info adresinden öğrenebilirsin. Aynı zamanda "Link Popularity" yada türkçesiyle "Link Popülerliği" olarak geçiyor.

Kısaca backlink, sana link veren diğer sitelerin sayısıdır.

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yada google da arama kısmına
link:www.bedavalar.net
yaz. sağ tarafdaki results da bulunan sayıdır. yani "kaç site sana link vermiş" bilgisidir.

B

Bedavalar-Net

Misafir
google.com.tr de denedim 1260 yaziyor.Kac backlink kac PR eder gibi desem sacma olur demi?

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlink 99
Ancak kendi sitemde çıkıyor bu backlink te. Bu nasıl oluyor ? Alt sayfalarımızdan ana sayfaya link verince backlink artarmı.

B

besiktaslim

Misafir
Bedavalar-Net' Alıntı:
google.com.tr de denedim 1260 yaziyor.Kac backlink kac PR eder gibi desem sacma olur demi?

saçma olmaz aslında ama bu mantığı bozan tekşey 1260 linkin bulunduğu sayfaların pr lerininde önemli olduğu. bunların oranıyla oluyor olması lazım

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ortada bir yanlışlık var ya... turkwebmasters.net Baclink=0 (Nasıl oluyor bende anlamadım her yerde linki var :)) PR=4 bu işin içinde bi pislik var ama anlamadım gitti...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5