İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink İçin Para Vermeye Son ! Artık Ücretsiz Backlink Kazanabilirsiniz

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Siteleri Otomatik Gezerek Sitenizi Ekleyip OTO Sorgulama Yapar.
Bu sitelerimize ne gibi fayda sağlar?

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ücretsiz blog sitelerimde denedim bakalım bir şeyler olacak mı :) Teşekkürler..

nseiken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site var bi de
Kod:
backlinks.auto-im [dot] com/freepack/free.php
200.000 backlink yapıyor ama makineyi kasabilir biraz chromeda tek taşına açmanız önerilir... önce submit diyorsunuz işlem bitince (yaklaşık 200.037 tane) start backlinks e basıyorsunuz...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güzel paylaşım olmuş tam güncelleme öncesi azıcık destekten zarar çıkmaz :)

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunlar eskiden işe yarıyordu. artık işe yaradığını sanmıyorum. Backlink için, biraz yol almış ve içerik güncellemesini yaptığınız ve güncellemeye devam edeceğiniz siteniz için, günde 1 kez, kendi elinizle yaptığınız linkleme çalışması, bir iki haftada sitenize inanılmaz katkı yapar zaten.

Otomatik eklendiğiniz siteler ise, alexa ve bing üzerinde işe yarar gibi görünür, Google yemez bu numaraları.

En iyisi, sitenizin kategorisiyle ilgili Pr değeri en yüksek bir linkten, bütçeniz elverdiği kadar, "dofollow" link almaktır. Ama ne kadar link alsanız da sitenizi güncellemezseniz, özgün içerik girmezseniz ve bunları yapsanız bile, google botları çağırıp, sitenizi indexletmezseniz, istenen faydayı bir türlü göremezsiniz.

Sabır, emek ve doğru tercihlerle istediğiniz başarıya emin adımlarla yürürsünüz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5