İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink paketleri satın alma ve google sıralaması

ahtingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlink paketi satın alıp o kelimelerde düşenler var mı acaba ?

SiteYardim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru backlink paketi veya aşırı yabancı backlink paketi alır iseniz o sitenin arama motorlarında düşme riski %60-70 civarlarındadır.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Profil backlink çalışmaları aşırıya kaçacak şekilde hizmet paketi alırsanız tabiki sitenizi olumsuz yönde etkiler.

Ancak backlink paketi alıp köşeye çekilmek ile olmuyor sonuçta bu paketlerin satışını yapan kişiler %100 hit garantili bir çalışma yapmıyor , atıyorum bir blog sayfanız var güncelliğini korumuyorsa siz gidip bir backlink paketi alıp içerik olmayan siteden sonuç beklemek anlamsız.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sadece blog backlink, sadece profil backlinkle olacak işler değil maalesef. Keşke olsa... Sosyal imleme, tanıtım yazıları, güncellik vs. Ancaaak... Dengeli bir çalışma olması gerekir. Sadece bir tarafı yapmakla olmaz, inşaatın tümünü birden yapmak zorundasınız.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
OzanTi üstadıma katılıyorum, backlink bu işin temeli ise, sosyal imleme ve tanıtım yazılarıda sütünlar ve kirişlerdir. Güncellik ise binanın duvarları ve çatısıdır. Birde dış tarafa cephe kaplama, yalıtım yaptırın. Yani nasıl yalıtım olmayan evde ısı dışarı kaçıyorsa %70-80 oranlarında, tasarımı güzel olmayan siteyede girenler öyle kaçar ve birdaha girmez.

ahtingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ozanti ve @daniel1336 ya katılmamak elde değil herşey bir bebeği büyütmek gibi birşey. her gün ilgi, sevgi ve bakım şart :) + çok sevmek lazım :)

Çeviri

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
1 defa bile backlink kasmadım ben hayatımda :| ..

fakat css nedir nasıl kullanılır kelimesinde ilk sayfadayım. sanırım bir gelişme var. :D

optimizator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan ve cevap veren arkadaşlar başından olay geçmemiş olanlar diye
birşeyler yazmak ve doğrular ile eğrilerin birbirinden ayrılması için aşağıdakiler
dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum;
1- profil,blog backlink vs için çoğusu script kullanır..Yani yarı otomatik
programlarla KORSAN kayıt yapılır...Sonucu malum site admini yakalayınca
linkinizin uçtuğunu görebilirsiniz..Bizzat yaşadım...

Not= Admin'in tükçesi, o siteyi yöneten-sahibi demektir.

2-Yeni domainlere kesinlikle tavsiye edilmez..Kaş yaparken gözden de olursunuz.
Çünkü, Panda sistemine yakalanıp ceza alırsınız..En az 180 gün indexden
çıkarılmak demektir...:ağla:

3-Ancak Page rank kazanınca ve domain yaşı 3-5 olunca tavsiye edilebilir.
Bunun için en iyisi link directory siteleride denen dizin siteleridir. Zor link
alırsınız, bekleme süresi 30-150 gün arasında değişir..:(

CEO_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paket almayı hiç bir zaman düşünmedim kimseye de tavsiye etmem yeterince zamanınız varsa gereknleri kendiniz yaparsınız.Siz ne kadar ücret öderseniz ödeyin botlarla,programlarla yapılan backlinkler her zaman için risklidir;sitenizin yası,pagerank vs bunlarda etkendir tabi.Seo işini suna benzetiyorum;diyet yapmaya nasıl mı?kimisi vardır büyük bi kararlılıkla başlar 1-2hafta da bırakır,kimisi sabırsızdır direk sonuc almak iister ilaç vb kullanır bu da kilo vermekten cok zarar verir,sonuç olarak kazananlar sabır ve istikrarla yola çıkanlardır;En büyük tavsiyem sabır ve güncel içerik..gerisi gelecektir buna inanın.

John23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Re:

Well, If you have such a paid links on your site or blog and do not add rel="nofollow" to them you risk being penalized by Google. It could get really bad effect in your website. Google is very well equipped to figure out which links are paid and which are natural once.

gunduzbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlink aldığınız sitelere göre değişir bu. bu sizi yükseltebilir ya da düşürebilir. Yani işin ehline yaptırmalısınız backlinki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5