İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

backlink sağlayacak ?

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteme backlink sağlayacak arkadaşlar bana fiyat pm atabilirler mi ?

blog dizin toplist farketmez.yaptığı işi liste halinde summası yeterli.

YaSoMaC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
prli sitemden Link satıyorum ilgilenir misin?

KaoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 dizin eklerim 15 Ytl
100 Blog eklerim 15 Ytl

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteme backlink sağlayacak arkadaşlar bana fiyat pm atabilirler mi ?

blog dizin toplist farketmez.yaptığı işi liste halinde summası yeterli.

En iyi backlink alma metotlarindan birisi de dizinlere eklemektir. Imzamdaki linke tiklarsan detayli bilgi ve fiyat mevcut.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kendisi pr3 alt sayfalrı pr2 pr1 olan bir siteden 1 aylık 15 ytl link almak hepsinden iyidir :)

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi pr3 alt sayfalrı pr2 pr1 olan bir siteden 1 aylık 15 ytl link almak hepsinden iyidir :)

cok dikkatli yapilmalidir, muhtemelen google yakalar. Hislerime gore degil google kurallarina gore konusuyorum. Parali link satin almak googlein iki siteyi de cezalandirma olasiligi var demektir, muhtemelende google yakalar...

Dizinlere kayit yapin diye googlein tavsiyesidir...
http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769

Siteniz hazır olduğunda: basliginin son maddesinde der ki:
Sitenizi Open Directory Project ve Yahoo! gibi alakalı dizinlere ve sektöre özel diğer uzman sitelere gönderin.

Googlein hicbir yerinde PR3 bir sitede 15YTL link almaniz hepsinden iyi diye bir sey goremedim...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
cok dikkatli yapilmalidir, muhtemelen google yakalar. Hislerime gore degil google kurallarina gore konusuyorum. Parali link satin almak googlein iki siteyi de cezalandirma olasiligi var demektir, muhtemelende google yakalar...

Dizinlere kayit yapin diye googlein tavsiyesidir...
http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769

Siteniz hazır olduğunda: basliginin son maddesinde der ki:
Sitenizi Open Directory Project ve Yahoo! gibi alakalı dizinlere ve sektöre özel diğer uzman sitelere gönderin.

Googlein hicbir yerinde PR3 bir sitede 15YTL link almaniz hepsinden iyi diye bir sey goremedim...
pardon, 15 ytl ver git 400 dizine siteni kaydettir bunlardan 15 i onaylasın yazısını da göremedim.

65-70.000 backlinkli siteler var, sen hepsinin tek tek eklendiğini mi sanıyorsun?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon, 15 ytl ver git 400 dizine siteni kaydettir bunlardan 15 i onaylasın yazısını da göremedim.

65-70.000 backlinkli siteler var, sen hepsinin tek tek eklendiğini mi sanıyorsun?

Kendini ne akdar komiklestirdiginin farkindamisin bilmiyorum... isin olmadigi icin forumda geziniyosun. 400 e kayit ettiripde 15 inin onaylandigina ne kadar eminsin ki? Kendine gore egleniyosun... Devam et... sen yazdikca bende yazicam benimde post sayim artsin...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
senin 10 ytl ye 10 saatte yaptıgın işin aynısını link vererek 5 dakikada yapıyor senin 3 katı paranla çalışıyorum. Zamanımı da forumda değerlendiriyorum. Bence sen işinin başına geç.. Malum 400 dizin kolay eklenmez :D

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin 10 ytl ye 10 saatte yaptıgın işin aynısını link vererek 5 dakikada yapıyor senin 3 katı paranla çalışıyorum. Zamanımı da forumda değerlendiriyorum. Bence sen işinin başına geç.. Malum 400 dizin kolay eklenmez :D

aha ha haha kaliteli programcilar var aramizda... Directory submitten hayatimi kazaniyorum zannediyosun herhalde...

Sen 5 dakkada yapmaya devam et... Belgilerin benim kac katim?

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
belgilerin?

5 dakikada yapmaya devam edeceğim... Ayrıca linkleri eklediğim site bir blog olduğu için her yeni yazı girdiğimde müşterime yeni bir backlink kazandırmış olacağım...

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belgilerin?

5 dakikada yapmaya devam edeceğim... Ayrıca linkleri eklediğim site bir blog olduğu için her yeni yazı girdiğimde müşterime yeni bir backlink kazandırmış olacağım...

oldu senin yazi girmeni beklesin musterin. Bi tarafta google sandboxa dusmemek icin ince detaylari dusunen ben varim bi taraftada ne zaman yazi girecegi bile belli olmayan yarim yamalak bilgiyle benden 3 kat fazla kazanan birisi... hadi bakalim...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Müşterim benim yazı girmemi beklemeyecek arkadaşım neden anlamamak için ısrar ediyorsun...

Bak, bir blog sitesi düşün.. 200 tane yazı girilmiş ve link alınmış...
Google siteyi indexlediğinde 200 tane backlink kazanmış oluyorsun..
Sandbox diyeceksin... Profesyonel olarak SEO işiyle uğraşan kişilerin dizinlere tek tek kayıt yaptığını mı sanıyorsun?

Tekrar söylüyorum 70.000 backlink kolay kazanılmaz...

google sandbox a düşmemek için neyi ince eleyip sık dokuyorsun?
zaten istesen de düşemezsin :) 400 dizinden kaçı kabul ediyor?

ben müşterime 50 dizin diyorsam 50 dizinde linkini gösteriyorum. Bana bunu garanti edebiliyor musun?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşterim benim yazı girmemi beklemeyecek arkadaşım neden anlamamak için ısrar ediyorsun...

Bak, bir blog sitesi düşün.. 200 tane yazı girilmiş ve link alınmış...
Google siteyi indexlediğinde 200 tane backlink kazanmış oluyorsun..
Sandbox diyeceksin... Profesyonel olarak SEO işiyle uğraşan kişilerin dizinlere tek tek kayıt yaptığını mı sanıyorsun?

Tekrar söylüyorum 70.000 backlink kolay kazanılmaz...

google sandbox a düşmemek için neyi ince eleyip sık dokuyorsun?
zaten istesen de düşemezsin :) 400 dizinden kaçı kabul ediyor?

ben müşterime 50 dizin diyorsam 50 dizinde linkini gösteriyorum. Bana bunu garanti edebiliyor musun?

Bu isleri biraz bilsen boyle konusmazsin.... Info uzntili 100 tane domain al, bi tane websitesi ac, diger domainleri domain alias olarak kontrol panline ekle. Blogunu olustur, mesajini yazmaya basla, sonra her yazdigin mesaj 100 ile carpisin... 10 mesaj attin, otomatik olarak 500 backlink geldi... Nedir maliyeti 100 domain x $6,95 = $695... Googleda bunu yedi... Bu fikirde kimsenin aklina gelmedi ilk benim aklima geliyor dahiyim ya...

Backlinklerin degerinin neye gore degistigini anlaman icin yaziyorum... Ayni siteden 15.000 tane backlink alsanda seni ustlere tasimaz... Sen yine blogda yazmaya devam et. Bunuda biraz gelistir yaz....

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Puhaaaa!!! :))

çok güldüm kardeş sağolasın...

sen devam et böyle.. 1 dizinden yalnızca 1 link al 400 siteye ekle ve sonunda müşterine 400 sitede linkin var de...

diyebilir misin?
- diyemezsin!

ama ben müşterime garanti veriyorum. Araştırdım ve garanti olan yerlere siteleri ekledim. Yetmedi prli dizini olan arkadaşlarıma da " site ekliyorum kabul edersin " diyorum. 3 dakika sonra site eklenmiş oluyor.

Aramızdaki fark ben işimi ciddi yapıyor GARANTİ veriyorum.
Sen 400 e eklerim günah benden gider diyorsun...

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Puhaaaa!!! :))

çok güldüm kardeş sağolasın...

sen devam et böyle.. 1 dizinden yalnızca 1 link al 400 siteye ekle ve sonunda müşterine 400 sitede linkin var de...

diyebilir misin?
- diyemezsin!

ama ben müşterime garanti veriyorum. Araştırdım ve garanti olan yerlere siteleri ekledim. Yetmedi prli dizini olan arkadaşlarıma da " site ekliyorum kabul edersin " diyorum. 3 dakika sonra site eklenmiş oluyor.

Aramızdaki fark ben işimi ciddi yapıyor GARANTİ veriyorum.
Sen 400 e eklerim günah benden gider diyorsun...

15 tanesini garanti ediyorsan bilemem de, 400 tane icinde en az 250 sini garanti ediyorum ben.... Kac tanesine kayit ediyorsun ve kacini garanti ediyorsun? Ayrica herhangi bis portun flan yok ne yaptigin belli degil ki blog mu yaziyosun diizn mi kayit ediyorsun anlasilmiyor... Ben portakal satiyorum desem
benim ki daha sulu diyosun baska bisey anlasilmiyor mesajlarindan...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
backlink sadece dizinlere site eklenerek kazanılmaz dostum bilmem farkında mısın?

ben backlink çıkacak her yeri sonuna kadar sömürüyorum. Sen yalnızca dizine site ekliyorsun

özet : sen basit dizincisin ben backlink için her yeri didik didik eden bir profesyonelim ;)

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlink sadece dizinlere site eklenerek kazanılmaz dostum bilmem farkında mısın?

Sadece dizinlere eklenerek kazanilir dedim mi? Bak yine okudugunu anlayamiyorsun... En iyi yontemlerden birisini de dizinlere eklemektir dedim.
http://forum.iyinet.com/eleman-duyuru/106656-backlink-saglayacak.html#post759197

ben backlink çıkacak her yeri sonuna kadar sömürüyorum. Sen yalnızca dizine site ekliyorsun

Bak dedim ya okudugunu anlayacak yetenegin yok... Ben bir dizine ekleme hizmeti yapiyorum diye mesaj yaziyorum, sen backlink icin herseyi yapiyorum diyorsun, basit orneklerle aciklayim anlamayacaksin... Ben elma satiyorum, sagliga da cok yararli diyorum, sen diyosun ki ben sagliga yararli her meyveyi satiyorum... Sen Dengi Mir Mehmet Firattan daha kalinsin hicbise anlamiyosun gercekten... Doldurdugun policeleri de bole dolduruyosan artik vay o sirketin haline...

özet : sen basit dizincisin ben backlink için her yeri didik didik eden bir profesyonelim

Bence sen calistigi sigorta sirketinin internetinden mail okuyan ve iki site kurarak ciddi para kazanacagini sanan bi yeni yetmesin...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ayrica herhangi bis portun flan yok ne yaptigin belli degil ki blog mu yaziyosun diizn mi kayit ediyorsun anlasilmiyor

ne yaptıgın belli değil demişsin ben de cevap olarak; backlink için her işi yapıyorum yani dizin işi de link ekleme de yapıyorum, biliyorsun backlink sadece dizin işiyle kazanılmaz dedim.

Ben sana hakeret etmemeye çalışıyorum ancak sen sürekli hakeretlerdesin.. Çözemedim doğrusu.. :)

Bak dedim ya okudugunu anlayacak yetenegin yok..

bu lafını kınıyorum.

Sen Dengi Mir Mehmet Firattan daha kalinsin hicbise anlamiyosun gercekten

Dengir Mir Mehmet Fırat'dan yazılır hiçbise değil hiçbir şey yazılır.
Ayrıca Dengir Mir Mehmet Fırat'dan daha kalınsın demen Türkiye Cumhuriyeti Milletvekiline yaptığın büyük bir saygısızlıktır. Görüşünü savunmayabilirsin ancak onu oraya halk oturtmuştur.

Bence sen calistigi sigorta sirketinin internetinden mail okuyan ve iki site kurarak ciddi para kazanacagini sanan bi yeni yetmesin...
ciddi paralar kazanan biriyim. Sigorta şirketi örneği güzel olmuş, zaten acente sahibiyim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5