İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlinker neye göre gösteriliyor ?

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Birşeyi çok merak ediyorum. iwebtool internetbaron vs gibi siteler acaba backlinkleri neye göre nerden çekerek yayınlıyolar. Google ın bu konuda hiçbir apisini vs bişeyini bulamadım ve kafayı yemek üzereyim.

Bilen varsa açıklayabilirmi acaba ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
free scriptleri incelesene... ama şöyle bir durum var bu o scriptlerde "nofollow" gibi tagları görmüyor ancak büyük arama motorları bu tagları izlemiyor oysa scriptlerde backlink olarak görünüyor ve yanıltıcı olabiliyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free scriptleri incelesene... ama şöyle bir durum var bu o scriptlerde "nofollow" gibi tagları görmüyor ancak büyük arama motorları bu tagları izlemiyor oysa scriptlerde backlink olarak görünüyor ve yanıltıcı olabiliyor..
arama motorları nofollow taglı linkleri de izlerler :) yine bir tartısma geliyor. ama eminim izlediğinden. sadece link veren sitenin sorumluluğu azalıyor gibi etkenler var.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gugıl nofollow varsa link almamışsın/vermemişsin gibi görürken, MSN "follow lama diyosan link koymazsın followlamayız alla lla koymusun bakcaz heralde" gibi bi politika izliyo (tecrübelerime göre). Ama nofollow lu linklerin arama sonuçarına etki etmesinin alakasız yabancı bloglara Thanks!!! posted by Sohbetcurcunasi.kom gibi spam den başka bi işe yaradığına şahit olmadım. O yüzden MSN'in arama sonuçları Google'dan bile kötü türkçe birşey ararken

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5