İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlinkle ilgili soru

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Selam Arkadaşlar. Bir Blog ve ya site her hangi bir haberinde konu ile ilgili çeşitli kaynaklara backlink verirse, arama motorları avantajları ve SEO açısından kendisinin de her hangi kazancı olurmu?
Cevabınız için önceden teşekkürler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Link verilen kaynaklarin guvenilirligi yuksekse faydasi oldugu soyleniyor. Wikipedia, Yahoo News, Dmoz Komsulari, EDU siteler vb.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Peki, backlinkin daha faydalı olması için onun aynı pencerede ve ya yeni bir pencerede açılmasın (target_blank) farkı varmı?

P

pozitif06

Misafir
fark yok... sonuçta sitenizden o adrese link gidiyor!

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
backlink demek arama motorundan hit gelmesi demek benim için her yeni siteme ilk bir aydan sonra ne zaman diğer sitelerden backlink alsam googleda ertesi gün 1000 gösterim daha fazla aldığımı görüyorum bu sadece 1 - 2 siteden backlink aldığımda. Bunu her gün düzenli yapsan 2 haftalık bir süre içerinde googledan 10000 gösterim ve 2000'e yakın tekil organik hit alırsın. Yalnız backlink aldığın sitelerin link çıkışlarını no follow olup olmadıklarını kontrol et. :şekil:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
eğer backlink satın alıyorsanız nofollowa dikkat edin ama satın almıyorsanız, öylesine konmuşsa nofollow olsa da katkısı olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5