İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink'ler Güncellendi

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle konuları hiç sevmem ama kimse açmamış sanırım konuyu.
Backlink'ler güncellenmiş arkadaşlar, hatırı sayılır artış var sitelerimde. Hayırlı olsun bakalım..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlginç..
Backlink'lerde belirli periyodlarla güncellenir aslında. İstisnai durumlar olabilir tabi..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlinkler enfazla1 haftada bır guncellenıyor benım arkadasın dedıgı gıbı bog daddy saolsun arastırman dılegıyle

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayda! Backlink belirli zamanlarda güncellenir diye biliyorum arkadaşlar ben uzun zamandır. Hatta rnking-hits.de gibi sitelerde bununla ilgili güncelleme çizelgesi bile mevcut.
Bilmiyorum, sitemin backlink'i uzun zamandır 400'dü bugün 1200 olmuş. Ya ben yanlış biliyorum, ya siz..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haricen özel bir site var mı onu merak ediyorum backlinkleri gösteren
kaç tane backlikimiz var
hangi sitenin PR si kaç
Hangi PR den kaç site var.
vs şeklinde detaylı gösteren?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hayda! Backlink belirli zamanlarda güncellenir diye biliyorum arkadaşlar ben uzun zamandır. Hatta rnking-hits.de gibi sitelerde bununla ilgili güncelleme çizelgesi bile mevcut.
Bilmiyorum, sitemin backlink'i uzun zamandır 400'dü bugün 1200 olmuş. Ya ben yanlış biliyorum, ya siz..
Biz eskide kaldık galiba. Bende emin olmamakla birlikte senin bildiklerini biliyorum.
Belirli aralıklarla güncellenmekteydi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5