İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bağış karşılığı reklamınızı yayınlayacağım..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir başka forumda arkadaşımızın yaptığı bir uygulamayı gördüm;

http://www.1001dilek.com adresine girerek gönlünüzden geçen bir miktarda bağış yapınız elimde bulunan 2 - 3 trafiği yüksek sitede reklamınızı yayınlayacağım, banner ebatları 468x60 olacak ve 1 ay boyunca yayınlanacak. Günlük 13 000 tekilli 1 video sitesinde 1 de 30 000 tekilli oyun sitesinde yayınlanacak.

Ayrıca 2 kişi arıyorum oradaki 2 çocuğumuzun dileğini gerçekleştirelim, %50 %50 paylaşalım ödemeyi. Tek başıma yaptığımda 1 çocuğumuzu sevindirmiş olacağım ama bu şekilde 2 çocuk sevinecek, ilgilenen arkadaşlar pm atsın.

Bu başlık başarılı olursa 4 çocuk sevinecek..

M

MasterTR

Misafir
eminim duyarli olacak arkada$lar cikacaktir ama 1 hafta icinde bende katkida bulunabilirim. olurda hala kimse almami$ olursa haberim olsun :)

M

maiL

Misafir
1 çocuğun dileğini gerçekleştirdim. bebek istiyormuş, gözümün önüne bebekle oynadığı geldi. hayırlısı olsun en kısa zamanda eline ulaşır inşallah.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Çocuklarda kimi PLaystation kimi 10.000 köntor , Mp3 Çalar, Bisiklet istiyor :D

Akıllı gençlik valla...

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben her ay başı maaşı aldığımda maaşımdan bir miktar kısmı ihtiyacı olanlara bağışlıyorum burayı öğrendiğim iyi oldu çocuklara yardım etmeyi çok isterim teşekkürler gladiator paylaşımın için.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan bende bi miktar bağış yaptım. reklam felan istemiyorum. yaptığınız yardımın karşılığı olmaz bence.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir Çocuk Sevindirmenin Mutluluğu İçerisindeyim. Reklama Gerek Yok. Çağrı paşa... Siteyi Gösterdiğin için Teşekkür Ederim...

Bağışın Karşılığı mı Olur Ya ?

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2 sitenin reklam alanını 2 arkadaşımız aldı bağışları ile. maiL e video sitesinin diğer arkadaşa ise başka bir siteden banner koyucam 1 site daha boş alan var 30 000 tekilli oyun sitesi, o alanıda bağış yaparak 1 arkadaşımıza vermiş olursak çok sevineceğim sonrada %50 %50 ile 2 çocuk daha sevindiricez.

MasterTR kimseyi bulamazsan gel demişti o yardım etti başka bir yerde fakat tekrar edecek gibi görünüyor benimle beraber 1 kişi daha bulursak olay tamamlanmış olucak başka kampanyalara destek vermeye başlarız, iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5