İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

baglantilar.com

B

besiktaslim

Misafir
arkadaşlar bana mail geldi...
------------------------
Merhaba,

Hostbul.net olarak Baglantilar.com adinda text bazli link degisimi sistemi gelistirdik. Baglantilar.com linkler sayfanızı yenilemek zahmetine katlanmadan dilediğiniz siteyle text bazli link değişimi yapmanızı sağlayan bir servis.

Sadece davetiye ile uye kabul eden bu servise siteniz ceplik.com ortaklik programimiza uye oldugu icin ayricalikli olarak katilabilir.
Sisteme katilmak icin bu linki takip edin:
http://www.baglantilar.com/davetli_girisi.asp?davetiye=XXXXXXXXXX

Bu davetimiz yalnizca 1 hafta icin gecerli, bu sure icersinde kullanilmadigi takdirde gecerliligini yitirecektir.

Saygilarimizla,
Hostbul.net
-----------------------------------------

kaç kişiye geldi bu mail merak ediyorum. genel mesajmı attılar pr yüksek olanlara acaba ?
sizce katılmak gerekirmi vsvs. sadece fikirlerinizi almak için yazıyorum bunu

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana da geldi siberdevlet.com a pr 3 ama bunla alakası yok. hostbul un ortaklık sistemine üye olanlara geldi.

saçma sapan birşey bence. hiç gerek yok böyle bir şey.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fikir guzel ama yeni olan siteler disinda kimsenin kullanacagini bende düşünmüyorum, üye oldum ama kullanmiycam sanirim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hotbul.net tüm üyelerine göndermiş banada geldi üye oldum evet kullanmayı düşünmüyorum

E

erotikbul

Misafir
Güzel bir proje başarılarınızın devamını dilerim ??

Buradan biris yaomıorum, hostbul.net yapıyor. Ayrıca iframe ile oluyor değişim, ondan katılmadım...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evt iframe ile olması demek Pr işine yaramıycak demek buda burda bulunan çoğu webmaster için salla gitsin demek :)
bende üye oldum sitenin altına ekledim bide Hostbula teklifte bulundum eğer kabul ederse devam edcem sadece Hostbul la değişim yapmış olmak için yosam kaldırcam :))

B

benbigun

Misafir
Kullanmak istemeynlerin hepsi sanrım iframe yüzünden istemiyor. Peki bu adamlar neden bunu iframe yapmışlar? Başka şekilde yapılamıyor mu ki? Fikir güzel çünkü bu şekilde pek çok alanda pek çok site birbirine destek olabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"kayzer" sitendeki müzik cok rahatsız verici haberin olsun ben müzik dinliyorum bişr an yükses len calan bir türk halk müziği cıktı bence bu ziyaretci kaybın olur bil sesi duyunca ses kapansın diye direk siteyi kapttım habeirn olsun benim gibi cok kşi böyle yapacaktır..

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Aslında o Radyo Kayzer :) Siteye girişte hemen açılsın die yaptım ancak şuan tabi deneme sürecinde eğer dediğin gibi tepki gelirse ozaman kaldırcam senle birlikte tepki veren sayımız 1 oldu iki olunca kaldırcam :)) Neyse işin esprisi tabi bu ancak dediim gibi şuan test aşamasında ;)
Ayrıca Browserda dur ( çarpı işaretli buton ) ona basınca duruyo...Öle hemen çıkma ya gelmişken biraz gesseydin ;)

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu iş hostbul kadar hiç tutulmayacak. aslında kadar kelimesi de fazla amatörlerin katılacagı kanısındayım.

B

Beles_Org

Misafir
oyunSA.com' Alıntı:
bu iş hostbul kadar hiç tutulmayacak. aslında kadar kelimesi de fazla amatörlerin katılacagı kanısındayım.
Kesinlikle öyle! İşi bilen site sahipleri, pagerank avantajına bakıyor artık.

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hostbul kardeş ugraşmış. ne diyelim kolay gele umdugu üyeyi yakalar inşallah.
hani şunu bilsin biz yokuz :) ;)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bende katılımıyodum ancak laf olsun diede olsa katıldık bakalım inatla devam edelim nolcaksa :p

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hepimize gelmiş :p
ama ben daha üye olan görmedim.
Bu projeyi yapmayı planlıyanlar buradaki seslere kulak vermeli,
Türkiyedi link degişimi sistemi artık eskisi gibi olamaz ve olamayacaktır(Google saolsun)
frame ile iş olmaz.kimse kabul etmez.
ancak yeni açılan siteler üye olur. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5