İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bağlı her ipye max. rate belirtme.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucuya bağlı her ip'ye max limit koymak istiyoruz. bunu aslında datacenter'da olan firewall yapabiliyor tabii ama TRde hizmet aldıgımız için ek ücret kıl tüy bir yıgın şey cıkarıolar. bildiğiniz bir limitliyici program varmı.

sunucu da tek büyük site var, gerisi faso fiso
ve her ip'nin örneğin max100 kb kullanabilmesini istiyoruz anlık.
(incelemelerde bazılarının(genelde 2-3) 400 500 kullandıgını tespit ettik (sanırız offline download dalgası gibi bişi)) bunedenle istiyorum...

simdiden tşkler...
(NETlimiter olmuyor. o değişik bir limitliyici)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Apache ise web serverin mod_bwlimited , mod_bandwidth ile vhostlarin hizi limitlenir, mod_limitipconn ile de baglanabilecek maksimum paralel baglanti.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bleem' Alıntı:
sunucuya bağlı her ip'ye max limit koymak istiyoruz. bunu aslında datacenter'da olan firewall yapabiliyor tabii ama TRde hizmet aldıgımız için ek ücret kıl tüy bir yıgın şey cıkarıolar. bildiğiniz bir limitliyici program varmı.

sunucu da tek büyük site var, gerisi faso fiso
ve her ip'nin örneğin max100 kb kullanabilmesini istiyoruz anlık.
(incelemelerde bazılarının(genelde 2-3) 400 500 kullandıgını tespit ettik (sanırız offline download dalgası gibi bişi)) bunedenle istiyorum...

simdiden tşkler...
(NETlimiter olmuyor. o değişik bir limitliyici)
Valla Plesk panelde onla ilgili ayarlar var ama bilmiorum ne kullanıyosunuz.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla pek tavsiye edilmez o.
arama motorları özellikle google bir gelişte 150 oturum açtıgı oluyor onuda engellemiş olursunuz.Eger google sizin için önemli degilse yapmanızda bir sakınca yok tabi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5