İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bahreyn F1 GrandPrix Massa ve Frerrari'nin

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
15nisan2007 günü yapılan Bahreyn grandprix f1 yarışı Massa'nın galibiyetiyle sonuçlandı...

yarış sonunda , Mclaren-mersedes takımından çaylak hamilton bir başarıya daha imza atarak sezonun üç yarışındada podyuma çıkma başarısını göstererek tarihe geçti , takım arkadaşı geçen iki senenin şampiyonu Alonso ise , isteksiz ve ruhsuz gibi gözüktü ..

Ferrari den Raikonnen üçüncü başladığı yarışı , üçüncü tamamladı , gözlerimiz efsanevi yarışçı michael schumacher arıyor.
driver_m_schumacher.jpg

Bahreyn F1 GrandPrix sonuçları

1-Massa - Ferrari
2-Hamilton - MclarenMersedes
3-Raikonnen - Ferrari
4-Heildfeld - BMW
5-Alonso - MclarenMersedes

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerçekten schumi siz bişi eksik gibi f1'de. Bir Ferrari fanı olarak Hamilton'ın şampiyon olmasını istiyorum bu sene. Gerçek bir yetenek hamilton. Alonso'yu hiç sevmezdim zaten beter olsun diyesim geliyor. Reno 'yu da ik 5 de görmemek ayrı bir mutlu etti :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Schumi Shell ile bir anlaşma yapmıştı ömrünün sonuna kadar benzini bedava :D

Dipnot olarak verdim :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu sezon baya çekişmeli geçicek gibi görünüyor. yokmu nette hiç yarışma bedava bilet kazanalım :) geçen sene öyle gitmiştim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5