İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bakim Asamasinda Scripti v1.5 ExtazyProject

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba Arkadaşlar ,

Günlerdir Uğraştığım 2. Scriptimi Çıkardım,

Script'in Adı : Geri Sayim v1.5 ExtazyProject

Çıkma Tarihi : 30 Nisan / 2011
Demo : Buraya Tıkla
Admin Paneli Demosu : Buraya Tıkla
Kullanıcı Adı ; Admin
Şifre ; Admin
(Demo Oldugu İçin Şifre Değiştirme Kısmı Kapalıdır)

Özellikleri ;

Admin Panelinden Kolay Bir Şekilde Site Adı Değiştirilebilir.

Kullanıcılar Anasayfadan Admin'e Mesaj Atabilir. Ve Atılan Mesajlar
Admin Panelinden Okunabilir.

Admin Şifresi Admin Panelinden Hemen Değiştirilebilir.

Gerim Sayım Tarihi Hemen Tarih Girerek Düzenlenebilir.

Script Fiyatı : 15 TL

(Kampanya ; Script Lisanslıdır , Alan Kişilere 2 Adet Lisans Verilcektir 2 Tane Domainde Kullanabilirler)

Ödeme Yolları ;

Garanti Bankası , Ziraat Bankası , Misli , Paypal

P.M. Yoluyla Ulaşabilirsiniz.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Biz burda emek verıyoruz yaptıgınıza bakın burda bişeyler kazanmaya calısıyoruz siz gelmişiniz link veriyorsunuz nasıl bi forum allah aşkına ya..

C

Clivrape

Misafir
Ben Link Vermedim Sadece Açıkladım, Lütfen Sözlerinize Dikkat Edin..

Altta Verdiğim Sadece Arkadaşın Verdiği Linkin Demo Görünüşü

Hayırlı Satışlar..

C

Clivrape

Misafir
Arkadaşım, Biri Link Vermiş Sende Bu Linkte Abuk Subuk Şeyler Çıkıyor Demişsin Bende Direk Link Verdim Deli Etme Adamı..

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hocam neden iyinet gibi bir yerde bu kadar çok konu baltalayan insan var ?
herkes birbirinin açığını yakalamaya çalışıyor nasıl yapsamda şunun konusu kapansa gibisinden.
tamam arkadaşın yaptığı scriptin görsel olarak hiç bir özelliği yok fakat emek vermiş yapmış link vermene gerek yokki.
konu sahibi kimseye zorla aldırmıyorda konu açmış isteyen alır isteyen almaz.

sadeceprn ;
Söylediklerim sana değil yanlış anlama hep denk geliyor böyle konularda birileri konu açanın konusunu baltalamak için makara yapmak için uğraşıyorlar.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hocam neden iyinet gibi bir yerde bu kadar çok konu baltalayan insan var ?
herkes birbirinin açığını yakalamaya çalışıyor nasıl yapsamda şunun konusu kapansa gibisinden.
tamam arkadaşın yaptığı scriptin görsel olarak hiç bir özelliği yok fakat emek vermiş yapmış link vermene gerek yokki.
konu sahibi kimseye zorla aldırmıyorda konu açmış isteyen alır isteyen almaz.

sadeceprn ;
Söylediklerim sana değil yanlış anlama hep denk geliyor böyle konularda birileri konu açanın konusunu baltalamak için makara yapmak için uğraşıyorlar.

Çünkü malesef henüz iyinet'in ticaret hacmi yüksek olmadığı için satışa sunulan ürünler istisnalar haricinde çok kaliteli olmuyor bu yüzden de insanlar daha iyilerini öneriyorlar, saçma olanlarla ise makara yapıyorlar. İyi ürün her zaman her yerde takdir edilir şüphen olmasın.

C

Clivrape

Misafir
sadeceprn ;

Söylediklerin Bana mı ?

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Çünkü malesef henüz iyinet'in ticaret hacmi yüksek olmadığı için satışa sunulan ürünler istisnalar haricinde çok kaliteli olmuyor bu yüzden de insanlar daha iyilerini öneriyorlar, saçma olanlarla ise makara yapıyorlar. İyi ürün her zaman her yerde takdir edilir şüphen olmasın.

:harika:

Söylediklerin Bana mı ?

genel olarak konuştum hocam kimseye değil yani söylediklerim genel.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Satışınızı baltalamak değil amacım fakat yapmış olduğunuz sisitem kendini yeniliyerek saniye değiştiriyor o hiç olmamış onu daha sade ve sayfaya restart atmadan yaparsanız daha iyi olur keşke daha fazla geiştrip satışa başlasaydınız ama neyse hayırlı satışlar dilerim

C

Clivrape

Misafir
Satışınızı baltalamak değil amacım fakat yapmış olduğunuz sisitem kendini yeniliyerek saniye değiştiriyor o hiç olmamış onu daha sade ve sayfaya restart atmadan yaparsanız daha iyi olur keşke daha fazla geiştrip satışa başlasaydınız ama neyse hayırlı satışlar dilerim

aynen Tamda Onu Diyecektim.. :)

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, hayırlı satışlar.

Öncelikle scriptinizin görsel yönden zayıf olduğunu belirtmek isterim, tasarım veya göze hitap ediciliği adına hiç bir şey yok, tamamen kapkara bir arkaplana döşenmiş kalitesiz bir resim formatı ve yazılar tarihler vs.. Forumlarda yada ilan sitelerinde birşeyler satabilmek için ilk önce kaliteli ürün sunabilmek gerekir diye düşünüyorum. Arkadaşlar da buna hitaben yazmışlar aslında, evet emek harcamışsın herşeyde bir emek var illaki, bilen birisinin bu sitede emeği 15 dk ise senin emeğin 1 hafta belki 2 hafta olmuş. O yüzden daha çok çalışmanı, kaliteli işler çıkarmanı ve ürünlerini o zaman satışa sunmanı öneriyorum.

Biraz sert olmuş olabilir, amacım aslında ne baltalamak ne de eleştirmek, sadece yardımcı olmak.

İyi çalışmalar.

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iyinet ve r10 da insanlar ikiye ayrılır...

konu baltalayanlar ve efendi adamlar

ne zaman ingilizcemi geliştirdim yabancı sitelerde takılmayı öğrendim... kafam rahat oh mis...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5