İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Bakmanızı Tavsiye Ediyorum Satılık Özel Baskılı Çikolatalar

onurceylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sevgilinize, Eşinize, Arkadaşınıza, Firmanıza vs. Kişi ve Kurumlara Hediyelik Ayrıca Firmanızı Tanıtım Amaçlı Kullanılanabiceğiniz Özel Baskılı Çikolataları İncelemenizi Tavsiye Ediyorum...

Siz Bize İsteğinizi Söylüyorsunuz Biz Sizin İsteğinize Göre Tasarımımızı Yapıyoruz Çikolata Kağıdına Bastırıyoruz. Örneklerini Sitemizden İncelemenizi Tavsiye Ediyorum.

Ürünlerimize Aşagıda Vermiş Olduğum Sitelerden Ulaşabilirsiniz.
http://e-cikolata.ticaretimiz.com/
Yada
http://ecikolata.wordpress.com/

Bir Adet Örneğinede Buradan Bakabilirsiniz.
anasayfa1.jpg

Buda Kutudaki Hali
cikolata-kutulari-b4.jpg

Sipariş Vermek İsteyen Arkadaşlar Pm Atsın
Yada
Msn: [email protected]
Adresinden Sipariş Versin
Şimdiden Teşekkürler​

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çikolata üreticisi kimdi acaba? el yapımı çikolata yapıyormusunuz?
homeoffice misiniz? merkeziniz var mı? siz kimsiniz? konu gıda olunca sormam gerekiyordu.

onurceylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Çikolatalarımız elit madlen markalı çikolatalar ofice ise şişli osmanbeyde var ayrıyetten bayrampaşa demirkapı yeraltı çarşısında var. Ben ise Bu firmaların çikolatalarını pazarlıyorum. Hiç bir sağlık sorunu olmadığından adım gibi eminim gönlünüzü ferah tutabilirsiniz :) Tamamen fabrikalarda yapılan çikolatalardır ve sipariş verdiğinizde çikolata fabrikada yapılıyor taze taze sonra bize geliyor bizde müşteriye yolluyoruz(3 iş günü İçerisinde)

Teşekkürler :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
msni ekledim az önce, yakın zamanda bana lazım olabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5