İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Balca.net ten gelen ekarta dikkat

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:eek: walla dikkat etmek lazım. ama çoğu kişi fark edemeyecektir bu olayı eminim.

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek ki kullanılıyormuş ;) unutma her sn internetle yeni tanışan user ler var. :cool:

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetle yeni tanışan user in email şifresini ele geçirip te napcan? :)

E

esser

Misafir
Virusu acmaya cesaret edemedim de ondan sordum siz denediniz mi?

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YanCebim' Alıntı:
konuya bakış açına hayran kaldım doğrusu.. :rolleyes:

neden? bu sayfanin amaci email sifresini ele gecirmek deilmi? yeni bir userin email şifresini ele geçiripte napcan? yani adamin ustune kayitli ne bir domain vardirki domainini ele geciresin :) ne bir host vardirki sitesini heklayesin :) vs. vs..

ne işe yarayacagini solersen benimde bakış açım değişir biraz.??

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
esser' Alıntı:
Virusu acmaya cesaret edemedim de ondan sordum siz denediniz mi?

virus yok.. sahte bir hotmail login ekrani.. username ve sifreni giriyon, ve şifren bir takim kendini bilmezlerin eline geçiyor.. olay bu..

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SiteRehber.com' Alıntı:
neden? bu sayfanin amaci email sifresini ele gecirmek deilmi? yeni bir userin email şifresini ele geçiripte napcan? yani adamin ustune kayitli ne bir domain vardirki domainini ele geciresin :) ne bir host vardirki sitesini heklayesin :) vs. vs..

ne işe yarayacagini solersen benimde bakış açım değişir biraz.??
Acemi bir kullanıcıda internetten alış veriş bile yapıyor. Örneğin çalıştığım şirkette bir çalışma arkadaşım mail adresin ne dediğimde www. ile mail adresdini bana söylüyordu. Bu arkadaşa mail adresleri www. ile başlamaz dedim ve anlattım. Şimdi migros un sitesinden alış veriş yapıyor, eft, havale (vs) yapıyor. Bu arkadaş kesinlikle o sayfayı gördüğünde yanılacaktır. (Bak esser arkadaşımız nasıl yanılıyor virüs var diyor.)

yoktur' Alıntı:
işin ilginç yanı süperonline ı kullanıyorlar ve adamların bundan haberi yok
+1

Ayrıca sonuç olarak, bir kullanıcın şifresi ele geçiriliyor (.)

B

BizimMP3

Misafir
yeni felan demeyin.. o kadar kişi yutuyor ki deneme için yaptığımda 4/5 senelik biliyorum diye gezen arkadaşlarıma bile yutturdum benzeri şeyleri :p..

Ayrıca gene yakın bi arkadaşım paralı arkadaşlık sitelerinde hesabı olanları fake liyor ve saıyor :D.. Ne ilginç değil mi :D??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5