İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ban ve özel mesaj

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birisinin geçici olarak forumdan banlanması durumunda özel mesajlarını okuyamamasını protesto ediyorum.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ban bir çeşit ceza sonuçta özel mesajlarını okumaya kısıtlama getirmesinden doğal birşey olamaz...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
ban bir çeşit ceza sonuçta özel mesajlarını okumaya kısıtlama getirmesinden doğal birşey olamaz...

banlanmaya neden ne ise kişi ondan mahrum edilmelidir diye düşünüyorum.
kişi kendisine gelen özel mesajları okuyor diye banlanabilir mi?

banlama da öyle bir seçenek yok program yeterli değilse (kullanılan script) o zaman başka.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişi kendisine gelen özel mesajları okuyor diye banlanabilir mi?
kişi kendisine gelen özel mesajları okuyor diye banlanamaz
ama
kişi banlandıysa kendisine gelen özel mesajları okuyamaz.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Siz neden protesto ediyorsunuz ?
Ben protesto ettim ama vazgeçtim ilgili kişinin kişisel bilgilerinde email adres bilgisi vardı. kendisine email ile ulaşabildim.
ama genel olarak benim kanım kişilerin bireysel iletişimi kesintiye uğramamalı (en azından özel mesajlarını okuyabilmeli)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Ben protesto ettim ama vazgeçtim ilgili kişinin kişisel bilgilerinde email adres bilgisi vardı. kendisine email ile ulaşabildim.
ama genel olarak benim kanım kişilerin bireysel iletişimi kesintiye uğramamalı (en azından özel mesajlarını okuyabilmeli)
Atılana kadar özel mesajlarını okuyabilir tüm kullanıcılar. Atıldıktan sonra zaten özel mesaj alamıyor. Bence haksız bir protesto.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Özel mesaj yerine Kısa Mesaj terimi kullanılsa daha uygun olur sanırım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hukuki' Alıntı:
Özel mesaj yerine Kısa Mesaj terimi kullanılsa daha uygun olur sanırım.
Ingilizceden çeviri olduğu için özem mesaj (Private kelimesi). Kişiye özel bir şey konu olduğu için bana göre çeviri doğru.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5