İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ban yedik :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bugün itibariyle banı yedim.Gitti güzel hesabım..Bu ayı bari alabilseydim

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
anlamadığım birşey var :) google o kadar düzgün içerikli siteyi banlıyor ama incisözlükte google reklamı var :) demek ki google'ın 7 ceddine güzel bir şiir yazdığın zaman seni banlamıyor ne kadar güzel :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
evet

Şuan ben Google'un 117 ceddine sövüyorum inş ben forum iyinetten banlanmam.:) Ödeme işlemde çıksa banlansam neyse :(

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geçmiş olsun, Allah başka acı yaşatmasın. Seni anlayabiliyorum. İnsan resmen şokkk oluyor..

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Şuan ben Google'un 117 ceddine sövüyorum inş ben forum iyinetten banlanmam.:) Ödeme işlemde çıksa banlansam neyse :(

sözlüğe google adsense hakkında bir konu aç söz veriyorum en iyi mısralarımı o topik altında paylaşacağım :) 4 defa banlandım dile kolay o değil zoruma giden tarafı madem uygun olmayan içerik var neden kabul ediyorsunuz tamam kabul ettiniz ama neden 1 ay sonra banlıyorsunuz neymiş paralar tekrar reklam verenlere iade ediliyormuş onu küllahıma anlatın reklam verenlere o kadar hit yolladık hiç olmazsa onların parasını verin :D

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Google 'a güvenip alışveriş yaptım yurtdışında görüyon noldu bak :) Battım vallahi :D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
herhangi bir google adsense çalışanını taksim meydanına koyacan vatandaşlar bakın bu google adsense elemanı diyecen işte gör o zaman meydan dayağını :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Vatandaşlar mı :eek:ha: Neden ?

her 4 webmaster arkadaşımızdan 3'ünün sitesini mazeret göstermeksizin banladıkları için espri amaçlı söyledim adamlara neden sitemi banladınız diye soruyorum açıklama yapmak zorunda değiliz diyorlar bunu saklı tutma hakkımız var diyorlar sözleşmelerinde öyle yazıyormuş ve kafalarına göre sözleşmeyi değiştirebiliyorlar buna sinir oluyorum bir tane adsense çalışanını bulsam tüm hıncımı ondan alacağım neyse gün gelir devran döner

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
her 4 webmaster arkadaşımızdan 3'ünün sitesini mazeret göstermeksizin banladıkları için espri amaçlı söyledim adamlara neden sitemi banladınız diye soruyorum açıklama yapmak zorunda değiliz diyorlar bunu saklı tutma hakkımız var diyorlar sözleşmelerinde öyle yazıyormuş ve kafalarına göre sözleşmeyi değiştirebiliyorlar buna sinir oluyorum bir tane adsense çalışanını bulsam tüm hıncımı ondan alacağım neyse gün gelir devran döner

Benim de 2 sitem uyarı aldı. Aklım sırrım ermiyor. Bu ne biçim iş..Kural varsa herkese eşit uygulanır. Emsal sitelerde yayın devam, bende uyarı uyarı üstüne :peh:

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ah berat ah demedımmı sana o kadar caktırma google amcaya :D bısey olmaz daha 20 tane falan hesap var elınde bu ay olmazsa dıger ay alırsın :D

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
slm

Tayfun adamım o 5 hesap daha banlanmıs aynı anda girdim diye ..Sıkıntı başta.

Raphael

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son günlerde hep ban başlıkları açılıyor bu gidişle adsense kendini sonunu hazırlayacak.

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Üzülme dostum. Benimde başıma geldi. 2.5 yıllığa yakındı hesabım. Nedenini anlamadım.
Son zamanlarda zaten tıklamalara vermiyordu para. Giden gitmiştir. Üzülmek yerine bir hesap almaya bak.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Acıkcası elimde 10 kadar hesap vardı.Hiçbiri onaylı degildi.Ancak arada hepsine birinden cıkıp digerine girdigim oluyordu.Şimdi olaya bakın.Bir başka da onaylı hesabım vardı.şİMDİ Düne kadar saglam olan tüm hesaplarım banlanmıs.Yani o diger 10 hesaptan hepsine birinden girip cıktıgım + sitemdeki.Ancak o diger onaylı olansa hala duruyor..Yani anlayamadıgım o..Ve hala ona da girip cıkıyorum ban yok..Neden oldu anlamadım sizce neden olabilir ? IP bazlı olsa bu da ban yerdi ?

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Acıkcası elimde 10 kadar hesap vardı.Hiçbiri onaylı degildi.Ancak arada hepsine birinden cıkıp digerine girdigim oluyordu.Şimdi olaya bakın.Bir başka da onaylı hesabım vardı.şİMDİ Düne kadar saglam olan tüm hesaplarım banlanmıs.Yani o diger 10 hesaptan hepsine birinden girip cıktıgım + sitemdeki.Ancak o diger onaylı olansa hala duruyor..Yani anlayamadıgım o..Ve hala ona da girip cıkıyorum ban yok..Neden oldu anlamadım sizce neden olabilir ? IP bazlı olsa bu da ban yerdi ?

mısal bı tane hesabına gırdın sonra dırek CCleaner adlı programla temızle tum onbellegı falan daha sonra modemıne reset at oyle acıkl vermemıs olursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5