İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ban yedim ödeme hakkında

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba adsense den ban yedim şubat ayı ödemesini alabilir miyim? konu hakkında bilginiz var mı ödeme geçmişi sayfasında şubat ayı ödemeleri yerini almıştı bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
saygılarımla

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba adsense den ban yedim şubat ayı ödemesini alabilir miyim? konu hakkında bilginiz var mı ödeme geçmişi sayfasında şubat ayı ödemeleri yerini almıştı bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
saygılarımla

Merhaba,
Hayır Ban yedi iseniz ödeme alamazsınız birikmiş kazançlarınız reklam verenlere iade edilir diyor google.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
saygılarımla

Mrb ödeme işlemde yazısını görmeden ödeme alamassınız diye düşünüyorum.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba,
Hayır Ban yedi iseniz ödeme alamazsınız birikmiş kazançlarınız reklam verenlere iade edilir diyor google.

qdin son noktayı koymuş. Bu konu hakkında daha söylenecek bir şey olamaz.

Kesinlikle alamazsınız...

AYRICA GEÇMİŞ OLSUN...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ben ban yememe rağmen geçen ay ödememi aldım,

ödeme yapılmasına 15 gün vardı ban yediğimde 15 gün sonra ödemem yattı. geçen ayın ilgili google ödeme başlığında da mesajım var.

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sarget bu mesaj harika bir mesaj :) insallah yatar demekten baska bir çarem yok umarım yatar ilgin için teşekkürler

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sarget bu mesaj harika bir mesaj :) insallah yatar demekten baska bir çarem yok umarım yatar ilgin için teşekkürler

inan banlandıktan sonra ödeme hiç aklıma gelmemişti, paraya ihtiyacım vardı ama ben adsenseyi yok olarak sayıyordum baktım forumda herkes ödemem geldi vs. mesajlar yazıyor dedim bakmaktan zarar gelmez hesaba baktım ve gelmişti inşallah senin içinde böyle olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5