İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bana acilen 5 dolar alertpay lazım

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim alertpayıma 5 dolar ödeme yapacak ve daha sonrasında ödemeyi paypalınıza 5 dolar vereceğim. Mümkünse lütfen bana 5 dolar verin bende size paypal olarak verecem, eğer biraz beklemek isterseniz tekrar alertpaydan veririm.

favoriturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal dan alertpaya parayı aktarabilirsin internetten araştır biraz

aşağıdaki linki incelermisin bir

İnceleme

A

a.ışık

Misafir
paypal dan alertpaya parayı aktarabilirsin internetten araştır biraz

aşağıdaki linki incelermisin bir

İnceleme

Uyarı: Burada Yanlış Giden Bir Şeyler Var!
www.herkeskazansin.tr.gg sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen nazimca.com sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.
Google, devam etmeniz halinde bilgisayarınıza yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımlar tespit etti. Bu siteyi daha önce ziyaret ettiyseniz veya güvendiğiniz bir siteyse, bu kötü amaçlı yazılımlar siteye kısa bir süre içinde eklenmiş olabilir. Şu anda bu siteyi açmamanızı tavsiye ediyoruz. Yarın yeniden deneyebilirsiniz ya da başka bir siteye gitmeyi düşünebilirsiniz.
Sitelerinde kötü amaçlı yazılımlar tespit ettiğimizi nazimca.com yönetimine daha önce bildirmiştik. nazimca.com sitesinde tespit edilen sorunlarla ilgili daha fazla bilgi için Google Güvenli Tarama tanı sayfası bağlantısını ziyaret edin.
yazıyor, chorome engeliyor..

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypalımdan alertpaya nasıl aktarılıyor onu bana yardımcı olurmusunuz lütfen

favoriturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aratırsan google de çıkıyor zaten başka bir site üzerinden yapıyorsun oda 0.10$ kesinti yapıyor

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
10 dolar gönderim yapman gerekiyor. ben 5 dolar yapacam o yüzden izin vermiyor

A

a.ışık

Misafir
baktım arkadaşım bende 2.70 dollar varmış :( msn e ekledim seni. yine konuşuruz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi