İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bana gelen bir mail :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeki bir türk genci www.visitallday.com internet adresini satılığa çıkarmış. satma stratejisi çok farklı. ilgini çekeceğini düşünüyorum.

sitede satış için size ortaklık teklif ediyor. ortak olmayı kabul ederseniz size bir bağlantı adresi veriyor. size geriye kalan tek şey bu bağlantı adresini tanıdıklarınıza iletmek.

tanıdıklarınız yaptığı tıklama kadar ortak olma şansı elde ediyorsunuz.

elin gevuru web sitesine 1 milyon dolarlık reklam alabilirken biz niye başaramayalım...

bu maili eposta listenizdeki herkese gönderin...

böyle bir saçmalık olabilirmi::D adam kendini çok zeki zannediyor :D

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortaklık bitmiş sanırım:) Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Web Server at visitallday.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5