İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bana Yararı oLacak Sohbet Girişi Verecek Oyun veya Eğlence Sitesi Arıyorum.

D

[DeviL]

Misafir
irc.yuzuk.org Adreslerine Site Üzerinden Sohbet Girişi Verebilecek Ücretli Web Sitesi Arıyorum Eğlence Oyun veya mp3 ( belki ) Sitesi oLabilir Bana Faydası oLacağına İnandığım Aylık Sabit Bir Ücret ödemeyi düşünüyorum.

Jvchat v1.2 Appletimiz www.yuzuk.org Adına Lisanslı birbir.net ten alındı çok kaliteli bir applet denemek isteyenler sitemize bakabilirler.

Görüşmek İsteyen Arkadaşları BEkliyorum

msn : [email protected]
mail : [email protected]
IRC Server : irc.yuzuk.org
NicK : DeviL

B

Bedava.in

Misafir
Evet guzel bir java. Ben eschat kullanıyorum. O kadar para vermemis olsaydım Jvchat alırdım. Shell'i birbir.net'e tasırsam bende dusunebilirim :)
Bu arada bende ayni basligi acmistim DeviL. Cok user yollayacak olanlar cok para istiyorlar.
Isim vermeyeyim ama Gunde 4000 Tekil'i olan bir site bana Popup acma karsiliginda 200 YTL istedi. O 4000 Hit'den kactanesi Popup blockere yakalanır, kactanesi pencereyi hemen kapatır bunu düsünen yok tabii :)
200 YTL'ye gider Yazgulu sitesini baglarim 1,5 ay boyunca ;)
Sanada basarilar dilerim DeviL.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir teklif ö.m atarsan yardımcı olabilirim belki.

D

[DeviL]

Misafir
Şimdi bedava.in Arkadaşım çok Haklısın Yazgulu Yanlız Aylık 400 milyon alıyor yasemin hanım tutuklu dan Teklif Derken Fiyat Söylemeniz Yada Msn e Gelmeniz Yeterli ARkadaşlar Görüşmek İsteyenler sunucum Gün Geçtikçe Büyüyor Ve Gelişiyor Maddiyat Hiç Önemli değil Bana Bir Faydası oLacağını Bildiğim Sitelere GErektiğinden FAzla Ücret Verebilirim.

B

Bedava.in

Misafir
[DeviL]' Alıntı:
Şimdi bedava.in Arkadaşım çok Haklısın Yazgulu Yanlız Aylık 400 milyon alıyor yasemin hanım tutuklu dan Teklif Derken Fiyat Söylemeniz Yada Msn e Gelmeniz Yeterli ARkadaşlar Görüşmek İsteyenler sunucum Gün Geçtikçe Büyüyor Ve Gelişiyor Maddiyat Hiç Önemli değil Bana Bir Faydası oLacağını Bildiğim Sitelere GErektiğinden FAzla Ücret Verebilirim.
Yazgulu 400 Milyon almıyor. Isine gelmedigi icin oyle soyluyor. Yoksa tutuklu.net in sahibi 17 yasinda ufaklıgın teki. Hayatta o parayı vermez. Vermiyorda zaten..

B

Bedava.in

Misafir
[DeviL]' Alıntı:
akın mı ufaklık ? benim reelden bahçelievlerden tanıdığım akın 17 yaşında mı ? :S vallahi askerliğini yapıp geldi akın ben öyle biliyorum birşey diyemem.
Vallahi yanlıs biliyorsun. Akın'ın askerlik yapmadigina her iddiasına girerim. Akın değil Cem bile askerligini yapmadı diye biliyorum.
Akın'ın yüzünü bir kere gorduysen zaten askerlik yapmadıgını anlaman lazım.
Akın maximum 18 Yasında. Ve kesinlikle askerligini yapmadı.
System diilmi nicki. Ben o serverde aylarca adminlik yaptım. Real'den tanıyorsan Simitci'yide tanırsın ? Yani Gökhan'ı. KaNKa var Ismi Mustafa.. Şirinevler'de onlar ama Akın ile tanisiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5