İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bandwidth Traffic YUKSEK WERENYER WAR MI ???

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok girmiyor bende yediden sonra girmeye çalışıyorum aynı şekilde girmiyor google toolbarda pagerank ı bile gözüküyor ama siteye girmiyor . :(

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
DesTRuctionS' Alıntı:
Herkese selam Depo acacam ama Bandwidth Traffic olayı cok canımı sıkıyor

www.canaca.com war guwenebilecegim bir host mu hostu olan birisi war ise buraya yorumunu yazarsa sewinirim... Bu Fiyata bu kadar yuksek bw yeren yer daha gormedim sanırım buradan alacak gibiyim son burda bi arastırma yapayım dedim

Sizden adresler bekliyorum :D SAYGILAR

kuracagın siteyi kısa sürede kapatacaklarına eminim tos'ları oku bence.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuksek bandwith kullan hepsi hesabini kapatir istisnasiz kimse 4.95 e 100 gb bandwith veremez cunku imkansiz. Veriyoruz diyorlar cunku senin kullanmayacagini tahmin ediyorlar cunku internetin en az %90 i 500mb bile kullanmiyor.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bandwidth dolayısla değil içerik dolayısıyla dedim.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne yapacağını yazsan belki ona göre bir yer söylenebilirdi.
yüksek BW veren bir çok yabancı sitede dosya boyutu dosya adı sınırı koyorlar, zip exe rar veya 1 Mb üstünde dosya atamıyorsun, gibi çeşit kuralları var bunları dikkatli okumalısın.

Serbülent Daşkın

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YAZIMI kim editledi ben orda dedim Sitem W-A-RE-Z icerik degilki normal bildigimiz depo .... domainim alıncaya kadar bu gecici domaini kullanıyorum
keske bir bakıp yazımı editleselerdi ....
İnsallah yoneticlerden birisi cwp werir saygılar...
inanmayan girebilir siteme
www.*****.com Cizgiler yokkkk....

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
editleyen benim, sybian yazılımlardan da lisanslı olanları var sonuçta,

B

besturk.net

Misafir
Arkadaşlar imhosted da şöyle bişey var ;
Package(s) Total $9.95
Package(s) Prorated (This Month Pro-Rated 24 DAYS) $8.53

--------------------------------------------------------------------------------

Sub Total $18.48
Total Due $18.48

bu Package(s) Prorated dediği şey ne ?? her ay vercekmiyiz bunu ???

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ayın ortasında başladığın için 6 günü kesilmiş bir şekilde alıyor 8.53 dolar alıyor yani ilk ödeme 1 ay 24 günlük paket almış oluyorsun. bende aldım hala nasıl active ediceğimi bilmiyorum.

arkadaşım mail yazdı 24 saat çinde aktivasyonu yapmadıkları için onlarda aşadaki cevabı gönderdiler bana tercume ederseniz sevinirimyarım yamak anladım :(
Hi ,

Thank you for writing in.

With regard to your query, your account is being setup manually and you will soon receive a 'Welcome mail' containing all details about the username, password and all other general informations. We regret the delay. Thank you

Please feel free to contact us for futher queries.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw imhosted telefon ile arar ve accountu açar.
benim ingilizcem yetersiz telefonda konuşamam diye bir mail atın.hemen açarlar hesabı :p

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AkrepList' Alıntı:
hagenhosting.com nasil?

Dostum bu işin sonu yok.hagenhosting.com burası band/fiyat olarak pahalıdır.

Ben denedigim test ettigim,sitelerimi barındırdığım,memnun kaldıgım arkadaşlarımada önerdigim bir yeri öneriyorum size.Host alıpta buradan memnun kalmayan arkadaşım olmadı henüz.
imhosted ilk hesap açılımı biraz problemli oluyor hep buda bizim ingilizce yetersizliğimizden kaynaklanıyor.sonrası zaten sorun yaşanmazsınız... :p

B

besturk.net

Misafir
yok ayın ortasında başladığın için 6 günü kesilmiş bir şekilde alıyor 8.53 dolar alıyor yani ilk ödeme 1 ay 24 günlük paket almış oluyorsun. bende aldım hala nasıl active ediceğimi bilmiyorum.

e öyleyse 9 $ la ikisini neden topluyorlar ??

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap takibini kolaylaştırmak için ay başı ödeme alıyorlar sanırım onun için ayın ortasında başvurunca mecburen o süreyide kesiyorlar ayrıyetten istediğin 1 ayıda ödüyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi