İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka havalesi ve kupon kullanarak hesap etkinleştirme.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
# Öncelikle hesabınızı normal hesap açarmış gibi açıp banka havalesi seçenegini seçin.

# Ülkeyi türkiye seçip para birimini YTL seçmesseniz banka havalesi seçenegi çıkmaz

# Herşeyi yaptık kuponumuzu hesaba ekledik buraya kadar herşey normal ama hesabımızda para 0 gözüküyor ve fonlar tükendi gibi bir hata mesajı çıkıyor.

# Hesabımızı aktif etmek için Google'a 14ytl havale etmemiz gerekiyor. Bu sayede kupon ile ekledigimiz miktar ve 14ytl hesabımıza yansıyacak, hesap aktif olacak ver reklamlar gösterime girecek.

# Öncelikle Hesabım - Ödemeleri Ayarla isimli bölüme gidiyoruz.

# Biz sadece hesabın ve kupon ile ekledigimiz paranın aktif olması için en düşük miktar olan 14ytl ödeme yapacagız. Ödeme miktarı bölümüne 14 yazıp Git butonuna tıklıyoruz.

# Daha sonra oluşturdugumuz ödeme için bir referans numarası oluşturuyor. Bu unique bir numara ve yapacagınız eft'de açıklama bölümüne bu numarayı yazmanız gerekiyor.

# Daha sonra referans numarasının altında yazan Havale Bilgi sayfası isimli link'e tıklıyoruz.

# Eft yapacagımız hesap bilgileri ve referans numarası bu sayfada yazıyor. Sayfadaki hesap numarasına 14ytl eft yapıyoruz ve eft!'nin açıklama bölümüne sadece referans numaramızı yazıyoruz.

# Her ödemede yeni bir referans numarası oluşturmanız gerekli. Yani her hesapta yeni bir ödeme referans numarası oluşturup onu kullanmanız gerek.

Bu adımları yaptıktan bir süre sonra(1-2gün) hesabınız aktif olur, kupon miktarı ve 14ytl hesabınıza eklenir ve reklamlarınız gösterime girer.

# Screenshot'da hesabın 10ocakta açıldıgını(Ödemede aynı gün yapıldı) ve 11 ocakta ise ücretin google tarafından hesaba işlendigini görebilirsiniz.

http://www.obirx.com/bakiye.jpg

# İyi çalışmalar

S

serkanus

Misafir
çok detaylı adım adım açıklama :)
artık kimse sorun yaşamaz umarım

S

serkanus

Misafir
havale : aynı banka hesapları arasında yapılan para gönderim işlemi
eft : farklı banka hesapları arasında yapılan para gönderim işlemi

dolayısıyla Citibank'a EFT işlemi yapmalısın sevgili arkadaşım
kolay gelsin

S

serkanus

Misafir
olacağı söyliyim yarın sabah 8 gibi eft gerçekleşecek çünkü şuanda talimat kabul etti sistemin
ertesi öğlen gibi email gelecek

Merhaba,

Bu, 14.Oca.2007 tarihinde TRY14,00 miktar ödemenizi aldığımızı
doğrulamak içindir. Bu miktar Google AdWords hesabınıza aktarılmıştır.

Google AdWords ile reklamcılık yaptığınız için teşekkürler. Size mümkün
olan en uygun fiyatlı reklamcılığı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Saygılarımızla,

Google AdWords Ekibi

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar 2-3denemeden sonra 1.5 günde paranın hesaba eklendigini gördük. Biraz sabırlı olun ve üşenmeyin. Cimride olmayın. Tabi 35$'Lik bir kupon içinde havale yapmayın. en az 50euro'luk kupon için havale yapın. Beleş alabileceginiz linkler var forumda. Lütfen özel msj vs yollamayın. Yeni screenshotlar:

Bakiye:
bakiyeek1.jpg

hesaprx2.jpg

Reklamlar aktif.

adsmp4.jpg

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben havale yaptım 14 YTL
onaylanadı
fakat yine
hiç bir reklamı tetiklemiyor uyarsıı çıktı
bende para iadesi istedim
bu nasıl iş anlamadım

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce havale edilen paranın hesabınıza geçmesini bekleyin. Havale ile para hesabınıza geçince reklamları yayına koyup deneyin. Eger reklamlar gösterime girerse kuponu hesaba daha sonra ekleyin. Bu sayede kuponunuz yanmamış olur ve google destek ile iletişime geçerek sorunu halledebilrisiniz.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BrokenPromises' den aldığım kuponları havale ile aktif ettim sorunsuz çalışıyor,

bilginize,

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
14 YTL bir kereye mahsusmu ödeniyor?
Birde mesela bütçe kısmında 50 YTL seçtim diyelim google'a 64 ytl mi göndermem gerekiyor yoksa önce 14 sonra 50 ytl mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5