İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banka hesabı doğrulanmıyor

turkgencnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;
Banka hesap numaram bir türlü onaylanmıyor.. Adsense 2 sene önce açmıştım. Eve Google Mektup yolladı ama Pin girdim mi hatırlamıyorum. Hesabım ödeme geçmişinden giriyorum. Pini girmediysem eğer Şuraya Pin girin diye bir şey de yok.
hesap da 80 $ var.. yarın 100$ olsa paramı alamayacağım.. ne yapacağımı şaşırdım. Adresi güncelledim başka bir adres yazdım oraya Pin gönderirler mi acaba..

Ne yapmam lazım google adsenseye ulaşabileceğim bir adres var mı ? ne öneride bulunursunuz..

mck55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'dan 3 tane pin isteme hakkın var diye biliyorum.İnternette kısa bir araştırma yaparak nasıl isteyeceğini bulabilirsin.Sevgiler...

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hesabı doğrulamak için, belirtmiş olduğunuz hesaba google tarafından gönderilen ücret tutarını girmeniz gerekiyor

turkgencnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir PIN istemek için:

1. https://www.google.com/adsense adresinden AdSense hesabınızda oturum açın
2. Hesabım sekmesini tıklayın
3. Ödeme Geçmişi sayfasına gidin
4. Lütfen PIN'inizi girin bağlantısını tıklayın
5. Yeni bir PIN iste'yi tıklayın

Ödeme Geçmişi sayfasında Pin girin bağlantısını göremiyorum.. Yoksa Pin girmişmiyim hesap 2 yıldır acık olduğu için hatırlamıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi