İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka hesabım açıldı adsenseye bilgileri nasıl giricem?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bugün bankaya gittim baktım kartım çıkmış bende aldım kartı eve geldim ama adsense hesabına kartın hangi yüzündeki numaraları giriyoruz bulamadım.Adsense hesabımıza kartın önyüzündeki 1234 4321 1234 4321 numarasınımı giriyoruz yoksa arkayüzündeki 1234567 1234567890 numarasınımı giriyoruz?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bildiğin bankamatik kartı.Hesap numarası heralde arka yüzdeki numara.Ama nasıl giriyoruz bu numarayı.7 numara var boşluk var 10 numara daha var.. Yani 1234567 1234567890 gibi..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kart ile ilgili birşey girmeyeceksin.
Hesap numarası gireceksin.

Şube Kodu - Hesap Numarası
Alacaklı Adı *
Hesap sahibi adı *

* Aynı Olacak.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ekledim msnye.Adsense için eft hesabı açmıştım onu diyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kartta yazılı numaralar, kartın nosu ve müşteri numarandır.
Ama iş bankası kartlarında şube kodu, hesap numarası bilgileride bulunuyor.

Sen öncelikle kendine interaktif bankacılık kullanımını açtır. Büyük ihtimal bankadan imza atman ve şifre vermen gerekecektir. Banka kapanmadan yetiş derim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
şube kodunun adsensede girişi kaldırılmış heralde artık yok eskiden vardı.Vakıfbankın hesap numarası şekli diğer bankalara göre biraz değişik.
Hesap numaram: 00158007290082173

Vakıfbank kullananlar yardım etseler bari bi türlü giremiyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tamamdır priapos un yardımıyla numarayı ekledim bakalım test ücreti yatmasını bekliyecez artık..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Saol peep bişey sorucam ben internetten hesap durumuma bakamıyorum illaki her seferinde bankamatiğemi gitmem lazım gerçi bankamatikle aramızda 3 dakikalık 150 metrelik bi yol var ama netten giremiyorum.Vakıfbankın sitesine giriyorum hesap durumuna bakılan yere tıklıyorum direk şifre soruyo elimdeki şifrede olmuyo.Anlamadım ama neyse bankamatikte görünüyo nede olsa..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Saol peep bişey sorucam ben internetten hesap durumuma bakamıyorum illaki her seferinde bankamatiğemi gitmem lazım gerçi bankamatikle aramızda 3 dakikalık 150 metrelik bi yol var ama netten giremiyorum.Vakıfbankın sitesine giriyorum hesap durumuna bakılan yere tıklıyorum direk şifre soruyo elimdeki şifrede olmuyo.Anlamadım ama neyse bankamatikte görünüyo nede olsa..
internet bankacılıgını actırman lazım şubene git internet bankacılıgımı actırmak istiyorum de acıyolar 5 dk icinde
internet bankacılıgını actır domain host vs alırken eft/havale yaparsın.

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@gokhans19,
hayırlı olsun hesabın inşallah bol kazançlı günler seni bekler.
sana bir sorum olacak.
hesabın şahsi anladığım kadarıyla.
hesbaına girip
(lütfen bir ödeme formu seçin veya doğrulayın) linkine tıkladığında => https://www.google.com/adsense/accountfop-edit
eklediğin hesbaı doğrulamaya çalıştığında, miktar girme kısmına şu an itibariyle rakam girebiliyor musun? yoksa pasif mi gözüküyor?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
evcil pasif gözüküyor yani şuanlık bi rakam girilemiyor.Ama orada şöyle yazıyor:
Test ödememiz sistemimiz güncellenmeden size ulaşabilir. Sistemimiz test ödemesinin başarılı olduğuna ilişkin doğrulamayı aldığında, ödemenin tarihi yukarıda görünür ve ödeme miktarını aşağıdaki onaylama alanına girebilirsiniz.
Heralde test ödemesini yapınca orası aktif olacak..

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evcil pasif gözüküyor yani şuanlık bi rakam girilemiyor.Ama orada şöyle yazıyor:

Heralde test ödemesini yapınca orası aktif olacak..

Merhaba, cevabın için teşekkür ederim.
Test ödemesi ne durumda? Herhangi bir gelişme var mı? Ödemeyi hangi banka hesabına bekliyorsun. Teşekkür ederim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1 tane hesabım var zaten ödemeyi oraya bekliyorum.Hep siz soruyosunuz bide ben sorayım: test ödemesi yatınca adsense hesabında test ödemesi yatırılmıştır diye yazıyomu?

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef test ödemesi yatırılmıştır diye yazmıyor. sadece test ödemesini gireceğin alan aktif oluyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Test ödemesi kaç günde yatırılıyor? Benim bugün 4. gün

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
max 6 gün daha beklersin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi