İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka kartıda geldi ya şimdi ?

Conqueror

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar büyük çabalar sonucunda iş bankasından hesap açtım ve kartda elime ulaştı. Fakat kartın şifresini fln bilmiyorum. Her neyse o önemli değilde şimdi bu kartla ben googledan direk ödeme almaya başlayabilirmiyim, yoksa bu karttan açmam kapatmama gereken işlemler varmı? Öncelikle ufak bir ödeme yapacak onu biliyorum ancak, işte kartla ilgili internet üzrinden ödeme alma gibi bişiler yapmak için kartla ilgili işlem fln yapmam lazım mı?
işlemden kastım yani interaktif bankacılık fln?

Vi.ncent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Size verilen banka hesap numarasını (IBAN) Google'a kaydedin, hesabınıza bir miktar para yatıracak, bu yatırılan miktarı Banka Hesap onayı sayfasına gireceksiniz. Sonraki ödemeleriniz direk bu hesabınıza yatacak.

Adsense'e giriş yapın -> Hesabım -> "Ödeme Türünü Seçin" -> "Yeni bir banka hesabı ekleyin" seçin ve "Devam Et" deyin. Gerekli bilgileri girin yeter. 7 gün içerisinde hesabınız küçük bir miktar para yatacak. Yine aynı sayfaya geri dönün ve Onayla sayfasını açın. Yatan ücreti oraya yazın ve tamamdır.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
Size verilen banka hesap numarasını (IBAN) Google'a kaydedin, hesabınıza bir miktar para yatıracak, bu yatırılan miktarı Banka Hesap onayı sayfasına gireceksiniz. Sonraki ödemeleriniz direk bu hesabınıza yatacak.

Adsense'e giriş yapın -> Hesabım -> "Ödeme Türünü Seçin" -> "Yeni bir banka hesabı ekleyin" seçin ve "Devam Et" deyin. Gerekli bilgileri girin yeter. 7 gün içerisinde hesabınız küçük bir miktar para yatacak. Yine aynı sayfaya geri dönün ve Onayla sayfasını açın. Yatan ücreti oraya yazın ve tamamdır.

arkadaş gerekli açıklamaları yapmış zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5