İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka kredisi hakkinda soru

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benim 17 milyar degerinde bir arabam var. Bmw 3.18 Bunu göstererekten herhangi bir bankadan 5 milyar kredi cekebilirmiyim sizce? Şu an bilgisayar işi yaptığımdan vergi levhası veya bodrom yok. Bu yüzden arabayı göstererek kredi çekmem lazım. Kefilde bulabilirim. Bu şartlarda hangi banka sorunsuz kredi verir. Tavsiyelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

S

SupRAdyN

Misafir
aracını ipotek ettirek cekebilirsin ama araban 8 yaş sınırında olmalı.

S

SupRAdyN

Misafir
94 model ise kabul etmezler memur yada emekli kefil bulman yeterli olur araba işine bakma olsa bile masraflı olur ipotek icin

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ihtiyaç kerdisi her bankadan 5000 ytl alırsın bir kefille yeterki geçmişte kredi kartı borcundan kara listeye girmiş olma

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her bankadan çekemez. çok zor artık
vergi levhan olsa bile vermiyorlar. ( şahı sfirması isen )
en az 2 senelik geçmiş istiyorlar, vergi levhasında işlem görmek istiyorlar. yeni açılış veya zarar yazıyorsa levhada şansın yok

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 17 milyar degerinde bir arabam var. Bmw 3.18 Bunu göstererekten herhangi bir bankadan 5 milyar kredi cekebilirmiyim sizce? Şu an bilgisayar işi yaptığımdan vergi levhası veya bodrom yok. Bu yüzden arabayı göstererek kredi çekmem lazım. Kefilde bulabilirim. Bu şartlarda hangi banka sorunsuz kredi verir. Tavsiyelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

öncelikle gelirinizi nasıl belgeleyeceksiniz bu önemli
konuyu tam anlamadım, bilgisayar işi yapıyorum demişsiniz levgi levhası yok demişsiniz, bilgisayar firmasında çalışıyorsanız yani ücretli iseniz bordro isterler

yani :

-serbest meslek
-ücretli
-kamu

bunlardan hangisi?

serbest meslekse vergi levhası lazım
ücretliyse veya kamu ise bordro lazım

hiçbiri yoksa işin şekli şöyle değişir:
kredi alacağınız bankadan kredi kartınız var mı yok mu
varsa iş kolaylaşır, önceki dönemde bir kara lekeniz yoksa geç ödeme vs. daha kolay olur

şu anda akbank kefilsiz kredi veriyor, geçen gün arkadaşım aldı

ücretli çalışıyorsanız, maaşınızın yattığı banka sizi hiç uraştırmadan krediyi verir

mesela garanti bankası böyle bir uygulama yapıyor, maaşınız garantiye yatıyorsa ayrıca "tek hesap" diye bir krediyi size haber vermeden açıyor zaten o da ayrı bişi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar serbest meslek ise vergi levhası lazım diyosunuzda yetmiyor bu
işin içinde olduğum için söylüyorum.

banka vergi levhana bakıyor. yeni açılmış ise şansın yok denecek kadar az, zararlamı kapatmış seneyi, kaç lira kar yapmış vs..hepsini inceliyorlar.

en sağlamı : maaşla çalışıyorsanız kredi alabilirsiniz.

B

barış

Misafir
noster

bende yeni dukkan actım 3 ay oldu 2bin ytl kadar kredi cekmek istiyorum acilen ama en az 1 senelık olmam gerekmiş baska werebılen yerler warmı yardımcı olurmusunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5