İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bankaların çek ödemesi hk.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekimi bozdurmak için bugun Saat 11 de çıktım 3 banka dolaştım.

Yapı kredi bankası - Kayseri - Org.San.Böl. Şubesi
Hesabımda var ama bana en az 20-30 Dolar masraf ödersiniz diyor.

İş bankası - Kayseri Org. San. Böl.
iş bankası diyorki iştira edemeyiz. Onun için büyük firma olman lazım diyor. Birde masrafı 105 doları geçer diyor. Ee ne anladık biz bu işten.

Anadolu finans - Kayseri şubesi
30-40 Dolar masraf alırız diyor.

Valla ne yapacağımı şaşırdım. Para kazanmak stres, Çeki beklemek stres e hadi çek geldi dedik tahsil etmekte daha büyük bir stresmiş

Yol gösterecek arkadaşlar, yazılarınızı bekliyorum

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şeyleri ben de yaşıyorum..elimde 3-4 aydır bekleyen çek var bozduramadım..2.çek geldi hiç sevinemedim..kara kara düşünüyorum...
Derdimize bir çare ....GOOOOOOLEEE!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankalara kişiye göre muamele yapıyor arkadaşlar. bir çok arkadaş şahsi çalıştığı bankalarda bu işlemlerini rahatlıkla yaptırıyor.

iş bankası konusuna gelince şayet hesabın var ve bankaya güven vermişsen 16 YTL masraf ile iştiare şeklinde çekin bedelini ödüyorlar... bence bankalardaki memurlar ile değilde bu tür konularda müdürlere ulaşabilirseniz daha iyi olur. umarım paranıza kavuşursunuz.

iyi çalışmalar.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi direk müdürle konuştum memurlar anlamadığı gibi müdürde anlamıyo
Telefon açtı birine sordu. Sonra bana döndü diyorki Masrafı tutarını geçer dedi.
Bende dedimki yani size üste paramı verecem dedim müdür gülüyo. Millet aya gidiyo biz daha çek bozduramıyoruz. Ha birde iştira yapamazlarmış. Büyük firmalara yapılıyormuş. Bende dedim Çeki istikbale ciro edeyim olurmu? Olmaz diyor o farklı bu farklı :D

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Citibank ile görüştüm

Hesabınız olan bir bankayla görüşün diyor.
-Bende dedimki sizden hesap açsam.
-Bayanda sadece çek bozdurmak için hesap açmıyoruz.
-Ben citibanktan hesap açsam sizin nerden haberiniz olcak.

Gülmekten uçtum valla

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Finans bank Takasa bırakabilirsiniz diyor ama nedir anlayamadım tamam olur dedim kapattım.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çeki bırakacan, onlarda yurtdışına takasa gönderecekler ve 1 ay sonra paranı alacan, benim bildiğim takas dedikleri olay bu

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ver işte yapı krediye 20 $ masrafla bozsun, niye uğraşıyosun ki diğer bankalarla ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5