İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bankalarin Internet Şubeleri

W

wglinkmanager.com

Misafir
Uzun bir süredir Garanti Bankasinin internet şubesini kullaniyorum.. Su ana kadar gayet memnundum... Ancak son zamanlarda işi iyice abartilar.. Herseyden komisyon almaya basladilar... Yakinda internet subesine her login oldukca para almaya baslarlar ise sasirmam.. onun icin bankami degistirmeye karar verdim... Önerilerinizi bekliyorum.. Hangi bankanin internet subesi daha iyi ve komisyonsuz islem yapilabilmekte...?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akbank'ta, eft ve havale ücretsiz.Garanti'yi bende kullanıyordum ama dediğin gibi her halta para aldılar, bende hesabımı kapattım.

W

wglinkmanager.com

Misafir
Akbankta döviz hesabiniza dünyanin heryerinde para gönderilebiliyor mu? Örnegin Asya Finans her ülkeden gönderilen paralari kabul etmiyor... Buda yeni cikti.. Acaba Akbankta böyle birsey var mi?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadarını bilmiyorum, Akbank'ta hesap açtırmayı düşünürsen, banka yetkilileri ile görüşebilirsin.
Bana yurt dışı ödemeleri geliyor ama, bazı bankaların kesmediği komisyonu Akbank kesebiliyor!

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olursa olsun garanti bankasi 1 numaradir.
ufak ucretlerin bir onemi yok bence, sonucta isimden vakit ayirip dolmusa para verip bankaya gitmiyorum ve kar bile ediyorum

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle düşünme bence akreplist. sonuçta her gün eft yapmak zorunda kalsan, 0.80 ytl * 30 gün sana yapar 24ytl ayda. az para değil yani.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti benim 2 tane yurtdışı çeki tahsil edemedi ve tahsil edemediği her iki çek için de 2 x 6 = 12 YTL hiç uğruna para aldılar.Ayrıca 30 günlük bir kaybım oldu.Çeklerin tahsil olmayıp bankaya geri döndüğünü de ben bankaya uğrayıp çeklerin akibetini sorduğumda öğrendim. Zaten bu konu yüzünden banka ve genel müdürlük ile çok tartıştım ve sonun da onların her şeye para aldıklarını öğrendim.
Akbank'ta her işim gayet güzel gidiyor.İnternetten bütün işlerimi halledebiliyorum.Bir sorun olduğun da şubem beni iş yerinden yada cepten arayıp bilgi veriyor.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bende Akbank derim.. Hem guvenlik yonunden, hem hizmet yonunden.

Ornek vermek gerekirse,
2co dan bir sey almistim( hostbul 2co dayken gold uyelik. ) İslem onaylandıktan yaklasık yarım saat sonra evi aradilar. Boyle boyle durum var, haberiniz varmi diye? Bilmiyorum, sizde boyle olan varmi aranizda..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akbank ve halkbank...
akbankta karşı şube komisyon kesmedikçe akbank yurtdışı işlemlerde komisyon almamakta...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Tercihlerim aşağıda:

1. HSBC (yurtışından gelen Swift'e 25 milyon alıyorlar. Ama diğer hüzmetler çok iyi)

2. Akbank (Şimdilik herşey çok iyi parolanın bir haftada edinilmesi dışında, yurtdışından swift yapılınca ücretsiz geçiyor hesabıma ve çekleri de ücretsiz tasil ediyorum, EFT havala de ücretsiz.)

UZAK DURUN:
--- Garanti (EFT ve Havaleden ücret alıyor bitmiştir benim için, yakında hesabımı da kapatacağım)

--- İş Bankası (bir hesaba para yatırmak başka şubeden 10 YTL eft paralı. İnternette bir sayfayı adam gibi ayarlayamadılar bir türlü menüde gezerken bir oraya zıplıyo bir buraya. Sadece kendinize göre giriş güvenliği oluşturabiliyorsunuz, ama bu yüzden de kullanılmaz.)

--- Citibank (Bu bankadan Allahını seven uzak dursun. Nedenini hiç sormayın)

--- YKB (Kesinlikle uzak durulması gereken 2 nolu banka; çok paranız var ise bu bankayı kullanın.)

NOT: Bu bankaların hepsinde kredi kartım var; YTL, $, Eur hesaplarım var ve internet bankacılığını çok sayıda işlemde ve 3-4 yıl boyunca kullandım.

Saygılar...

H

hibrahim

Misafir
teleweb i tek geçerim akbank sanki şube gibi akşam 5 den sonra işlem yaptırmıyolar:) mesai bitti:) yapı krediyi kullanıyorum şidmiyer kadar hiçbir sorunla karşılaşmaıdm

E

erotikbul

Misafir
Sanal işlemlerde HSBC ve Garanti..
Normal şube bankacılığında da Yapı Kredi yi kullanıyorum ve çook memnunum. Öneririm.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
teleweb i tek geçerim akbank sanki şube gibi akşam 5 den sonra işlem yaptırmıyolar:) mesai bitti:) yapı krediyi kullanıyorum şidmiyer kadar hiçbir sorunla karşılaşmaıdm
Akbank İnt. Şubesi gece 00:00 - 01:00 arası kapalı oluyor.Eft,havale veya extre alamıyorsunuz.Bilmiyorum diğer bankalarınki nasıl? Belki gün sonu geçişinden dolayıdır.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankasında öyle bir şeye rastlamadım. ayda zaten en fazla toplasan 10 havale/eft işlemi yapıyorumdur. bu yüzden garanti en güzeli geliyor bana. bir de o menüsü yok mu, oscara aday olmalı. şifrematik de geldi mi tadından yenmez artık.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet bankacaılığında bence en iyisi Yapı Kredi. 3-4 yıldır kullanıyorum ve hiç bir problem yaşamadım. tek aldıkları komisyon EFT de 500 bin alıyorlar. Ama o kadar da olsun. Yapı Kredi den vazgeçmem..

W

wglinkmanager.com

Misafir
Artik pes diyorum.. Daha önce yurtdisindan gelen paralarim AsyaFinanstaki hesabima yatiriliyordu. Yeni yeni garantiyi kullanmaya baslayayim dedim.. Dün garantiye 360$ bi para geldi.. Normalde bu tutarin masrafini gönderen taraf ödemis ve ekstra bir ücret kesilmesi gerekmiyordu.. Cünkü daha önce AsyaFinansa gelen miktarda ayrica bu banka kesinti yapmamisti. Ama gel gör ki en iyi ve en büyük internet subesi olarak tüm cevreme yillardr önerdigim Garanti bankasi herseyden komisyon alma politikasini buradada kullandi ve ekstra 20$ komisyon aldi.. Eger bu süre zarfinda (16 ay) AsyaFinansi degilde Garantiye ödemelerin gelse idi komisyona ekstra 1250$ daha ödeyecektim.. Gerisini siz düsünün...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
iş bankası bu kadarmı kötü yoksa hiç kullanan mı yok...

ben iş bankası kullanıyorum gayet güzel. komisyon alıyorlar ama sadece eft sanırım. diğer özellikleri gayet iyi.
takıldığın noktada formu doldur hemen arıyorlar

W

wglinkmanager.com

Misafir
onder hala garanti gibisi yok diyorsun.. sana yurtdisindan gelen ödemeler icin garanti kullansa idim ekstra 1250$ fark ödemek gerekir diyorum.. bunu akil ve mantigim almiyor... hadi hertürlü eft,havale ve bankacilik islemine komisyon almasini anlarim... ama bankaya para gelmesini sagliyoruz bundanda komisyon alinmaz ki.. yani ilerde garanti türkiye icinde kendi hesabiniza para yatirirken ücret alirsa sasirmayin....

o zamanda onder arkadasimiz garanti gibisi yok diyebilecek mi acaba.. merak ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5