İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan AdSense Hesabı,Soy İsim Aynı,Kabulü Olurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, Bir Önceki Sitemin AdSense Hesabı Anneme Aitti,Fakat O Sitem Banlandı 5-6 Ayı Geçiyor Sanırım, Şimdi Yeni Sitem Var Ve AdSense Kayıt Olacam, Fakat Yine Hesap No : Aynı Hesap No Versem Olurmu ? Yada Bu Sefer Babamın Hesap No'sunu Versem, Soy İsim Aynı ? Bşy İfade Edermi.. Yada Kendimede Hesap Açtım Onu Versem, Yani Soy isim Aynı Bu Kafamı Kurcalıyor..

Bilgilendirirseniz Sevinirim...

Tşkler,Hayırlı İşler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Birilerini kandırmak için taktik sorulacak bir yer değil burası.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne Kandırması Angelo ? Daha Önceki Sitem Banlandı Diyorum, Yeni Sitem Var, Ve Tekrar Kayıt Olacam, Aynı Soy İsim Olursa Sorun Olurmu Diyorum.. Kandırmakla Ne Alakası Var ? Bilgilerinizi Paylaşmanızı Bekliyorum... Bende Bilirim Başka Hesapla Açmayı.. Ama Ben Dogru Olan Neyse Onu Yapayım Diyorum.. Ok Tşkler..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
kabul olur arkadaşım aynı soy isimden birsürü kişi var aklında şüphe kalmasın

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kabul olur isim soy isimlede gir gine olur o günki ruh hallerine baglı.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pin'i başka akrabanın adresine iste,soyisim aynı olsada olur.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adres , Ad soyad , vs bunlar hikaye google istedigi an buluyor sadece uslanmıssak diyor buyur para kazanmaya devam et.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
eh bir soyadından birçok insanda olduğunu varsayarsak kabul etmemesi için bir neden yok ama daha önce banlandığın için tekrar banlanmaman içinde bir neden yok

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adres , Ad soyad , vs bunlar hikaye google istedigi an buluyor sadece uslanmıssak diyor buyur para kazanmaya devam et.

haklısın.
çünkü anladığım kadarıyla arkadaş aynı bilgisayardan ve aynı telefona bağlı adsl hattından hesaba bağlanmaya devam edecek. Bulurlar dediğin gibi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Banlanan insanların bir daha hesap açması yasak, böylece bir kural çiğnemiş ve kuraldışı bir şey için taktik istemiş oluyorsunuz. Bunun konuşulduğu forumlar var, burası onlardan biri değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5