İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banlanan hesap

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabım banlanalı 2-3 ay oldu aslında daha önce free sitemde tıklamış ziyaretçiler obanlandığı için yeni hesabımda banlandı bunun çaresi yokmu bir banlanırsa ömür boyu sürecekmi yardımlarınızı bekliyorum

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski hesabında o siten üzerinden mi başvurdun?Bana göre o sitede adsense yayınladığın sürece banlanmaz kaçınılmaz olacak.Başka bir siteyle denemeni tavsiye ederim

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail at durumun yanlışlıkla olduğunu belirt sonrada pişman olduğunu söyle aynı mailli bir kaç sefer at eee oda insaflıdır kaldırır belki banı :)

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle yapsam anlarlarmı acaba rasgele bir site üzreinden başvurup sonra sitenin adresini değiştirsem

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain kimin üzerine kayıtlı bakıyolar başvuran kişi ile aynı ise adsense adayı oluyosun sanırım

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cinbaba' Alıntı:
şöyle yapsam anlarlarmı acaba rasgele bir site üzreinden başvurup sonra sitenin adresini değiştirsem

google abisi bu bence onu kandırmaya çalışma yine zararlı sen çıkarsın.Google'ı büyütmüyorum ama bu şekilde kolay kolay kandıramazsın.Site adrsi değiştirmeyi ilk defa senden duyuyorum ama başka siteyle başvurup yine orda adsense kodlarını yayınlayabilirsin.Ama böylede banlanma olasılığı yüksek.Bence o sitede adsense'den kazanmayı unut başka sponsorlar dene

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5