İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan Hesaplar Hakkında

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

google adsense çok önceden başvuru yapmıştım ve yaklaşık 9 ay önce felan beni banlamıştı. Gerçi banlama sebebini daha anlamadım ama neyse. Tekrar başvuru yapmak için yine aynı şekilde bilgilerimi girmeliyim mi yoksa banlandığım için farklı kişinin adına mı kayıt olmalıyım ?

Bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende geçen sene banlanmıştım daha sonra bloggerdan hesap açıp tekrar üye oldum tahminim bir 9-10 ay geçmişti hiç bir problem yok ödemelerimi alıyorum...
(not : kendi bilgilerimle)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk açtığım hesap doğal olarak kendi adıma açtım yüklü bir kazanç elde ettik pin gelemden :D geçersiz tıklama yüzünden banlandım 2. hesabı açtım başvuruyu abimin adına yaptım adres biraz değişk idi onaylandı kabul edildik iyi dedik bari şunu dikkatli kullanalım aradan 5 ay geçti 2 gün önce mail geldi banlandınız iyi güzel teşekkür ederim google ama neden ? daha önce geçersiz tıklama yüzünden atılmışsın bidaha adsanseyi kullanamassın iyi güzel tamam haklısın ama aradan 5 ay geçitkten sonramı aklına geliyor onu bırak hesabı onaylarken neden kabul ettin. yani anlayacağınız işine gelmediğinde bizi kullanıyor

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google bu aralar çok degişti durmadan banlıyor herkesi ne yapmaya çalışıyorlar.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın .
hile falan yapmadıgım halde banada uyarı mesajı geldi iyiki banlanmadım .

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar burada benim de iki sitemde google yayını var 4 gün önce sitede eg-zotik resimler olduğundan dolayı uyarı aldım ve reklam yayınını durdurduk diye bir mail aldım şimdi ben istedikleri düzeltmeleri yaptığım halde sitemin birinde yayınlar çıkıyor diğerinde çıkmıyor düzelttiğime dair 3 defa mail attım ama hiçbir cevap alamadım bu konuda bilgisi olan varsa benimle paylaşabilirmi. zaten en çok hit alan sitemde reklam çıkmayan sitemdi....

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar burada benim de iki sitemde google yayını var 4 gün önce sitede eg-zotik resimler olduğundan dolayı uyarı aldım ve reklam yayınını durdurduk diye bir mail aldım şimdi ben istedikleri düzeltmeleri yaptığım halde sitemin birinde yayınlar çıkıyor diğerinde çıkmıyor düzelttiğime dair 3 defa mail attım ama hiçbir cevap alamadım bu konuda bilgisi olan varsa benimle paylaşabilirmi. zaten en çok hit alan sitemde reklam çıkmayan sitemdi....

@alexius

Bu ara milleti banlamaktan senin sitenin banını kaldırmaya fırsatları olmuyordur. :) Kısa bir zamanda açılır inşallah :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5