İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan Üyeler Hakkında...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Banlanan üyelerin neden banlandıklarına dair bir bölüm açılamaz mı?

Site Yöneticileri orada banlanan kişilerin neden banlandıklarını belirtir, diğer forum üyeleride bilgilenmiş olur.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu hoş bir durum değil.
Yasaklanan üyeler de neden yasaklandıklarının bilinmesini istemezler.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hemen hemen her forumda mevcuttur bu banlanan kişilerin banlanma sebeblerini açıklama,

Sizde bu banlanan kişilerin banlanma sebeplerini belirtseniz en azından diğer üyeler daha dikkatli olur.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bu hoş bir durum değil.
Yasaklanan üyeler de neden yasaklandıklarının bilinmesini istemezler.

evet bireyleri kücük düsüre bilir sonucta peki umarım bi hatamız olmaz ama hadi oldu ya hatasız kul olmaz banlandık arada.. bunun geri dönüsü varmı bi sekilde farklı bi nickle bile olsa??

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konu hakkında diğer arkadaşlar da görüşünü belirtsin buna göre bir uygulama yaparız.

evet bireyleri kücük düsüre bilir sonucta peki umarım bi hatamız olmaz ama hadi oldu ya hatasız kul olmaz banlandık arada.. bunun geri dönüsü varmı bi sekilde farklı bi nickle bile olsa??

Multi üyelik forumumuzda yasak.
Ceza süresi bitene kadar beklemek gerekiyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Hemen hemen her forumda mevcuttur bu banlanan kişilerin banlanma sebeblerini açıklama,

Sizde bu banlanan kişilerin banlanma sebeplerini belirtseniz en azından diğer üyeler daha dikkatli olur.

Forum kuralları konusu mevcut üyeler kuralları dikkate alırsa sorun yok

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
açılsın demiyorum ama açılması yönünde karar verilirse, sadece kayıtlı kullanıcıların göreceği şekilde izinlendirilirse daha uygun olur

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bencede neden banlandıklarını bilmek iyidir hocam zaten insanlar banlandıktan sonra bile tekrar bu foruma üye oluyolar bi e mail adresi almak kaç sn sanki:p

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Forum kuralları konusu mevcut üyeler kuralları dikkate alırsa sorun yok

Şimdi bugün photoshop nicki bir üye banlanmış ama neden banlandığını bilmiyorum,

Banlanma ile ilgili bir açıklama yapılması bence çok iyi olacaktır.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
benım bı onerım var forumda herkes kımın ne oldugunu hemen hemen bılır.neden banlandıklarınıda yazarsınız ve anket acarsınız konuya banı acılsınmı dıye.bu forumda demokrası serbestse boyle bır sey olabılır.d

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
benım bı onerım var forumda herkes kımın ne oldugunu hemen hemen bılır.neden banlandıklarınıda yazarsınız ve anket acarsınız konuya banı acılsınmı dıye.bu forumda demokrası serbestse boyle bır sey olabılır.d

yönetim zaten forumun kendi kurallarına göre davranır, eğer davranışta bir hata görülürse üstlerine bildirilir. yani eğer her yöneticinin kendi doğrularına göre davrandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
yöneticilerin kararlarını değil ama kuralların değişmesi için önerilerde bulunabilirsiniz mesela. "şu şu kural düzeltilirse yönetici ona göre daha net davranabilir, hatalı karar vermez" diyebilirsiniz

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
İzin sorun değil de, o sayfaya giren kaybolur. Arkadaşlar az buz kişi banlı değil ki, bayağı kişi banlı.

T

trgy

Misafir
Şimdi bugün photoshop nicki bir üye banlanmış ama neden banlandığını bilmiyorum,

Banlanma ile ilgili bir açıklama yapılması bence çok iyi olacaktır.

Mullti üye olduğu için banlandı.

Bana göre gereksiz bir öneri bu. Nedeni ise bazen öyle ban atabiliyoruz ki insiyatife göre 5 yerine 3 gün. Başkasına ise aynı sebepten 5 gün verdiğimiz zaman haksızlık gibi görünüyor.

Burada olay aslında katkı veren ile katkı vermeyeni farklı kefelere koymak ama herkes bunu böyle yorumlamaz. Arkadaşıydı vs.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
üyelerin neden banlandığı açıkca ortada zaten bilmekte fayda görmüyorum forum kurallarına göre hareket etmezsen banlanırsın olay bu :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Foruma gereksiz yük, kişilere gereksiz yere aşağılama olur. Bence olmamalı.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
burdaki banlanan bir üye benim msnde kayıtlı.arasıra sohbet ederiz . ki burdan niçin banlandığını bilmiyorum.eğerki dolandırıcılık vs ise ben o adamı msnden hemen silmek isterim.en azından birilerini mağdur edenler belli olsun yeterlidir. bir de süresiz banlananlarla belli bir süre banlananlar farklı mı ben anlayamadım.

ayrıca aynı kişinin 15 20 üyeliği var burda.ispatlayamadım ama aynı kişi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5