İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banlandık mı acaba?

K

Kara

Misafir
arkadaşlar bu saatlerde 200 hit olurdu genelde ve şuan bakıyorum data yok diyor. siteye bakıyorum çalışıo çatır çatır. ne olabilir sorun bilen avr mı?

banlanmış olabilirmiyiz? sebep yok banlanacak ama olabilir de hani...! 7.30 saattir hiç mi hit işlemez. google böyle takıldıı oluyor mu hiç?

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bundan önce bin kere bu konu tartışıldı....

aramanı öneririm....

S

sitemerkezi.net

Misafir
durduk yere neden banlanasın. eğer şüpheleniyorsan soru sormana gerek yok!

K

Kara

Misafir
dostum iyi diyosun da bitek bende böyle. o sebepten soruyorum. arkadaşlara sordum hiçbirinde bu problem yok... kişiye özel mi yani? :)

K

Kara

Misafir
hayır daha önceden banlanmıştım da aynı ip den 2-3 hesaba girioduk. muhtemelen ondan. ama bu defa bu pcden ve ip den hiçbir google reklamı tıklanmıo ve en ufak bi fake yok... durdu anasını satiim ya

D

dnturkey

Misafir
bazen bizim hesaplarda da aynı durum olabiliyor ama sadece sana olması ilginç bi durum.

W

webbil

Misafir
Banlı olan hesaplara giremiyosun ve google reklamları yerine sayfa görüntülenemiyo ıvır zıvırı çıkıyor ..

H

haydi.net

Misafir
evet atılıyor olsan giriş yaptığında seni atıldığına bilgi verdiği sayfaya yönlendirir google ve birde otomatik bir mail alırsın atıldığına dair..

benimde birkaç kere başıma geldi ama düzeliyor bir süre sonra..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5