İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlandım :((( 16. Nisan 2007

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu gün banlandım yaklaşık 17.00 civarlarında

ban sebebimi hala öğrenebilmiş değilim.....

bayada param vardı içerde :( şans olsa zaten

diğer adsense hesabımdada param ödendi yazıyor hesapda yok bu google beni katil edecek yaarımda 3 aylık emeğime yanarım o kadar para birikti banlamışlar...

aslında sebebini tahmin edebiliyorum 3 sitem var 2 sinde kullanıyordum biri forum sitesi her mesajdan sonra ya ayarlamıştım bir sayfada en fazla 3 reklam gösterirlir şartını sanırım yerine getiremedim ama bir uyarı felan vermeleri gerekmiyormu?

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger vıdeo sıtesınden banlanmıssan ben sana soylemıstım sunları sunları duzelt yoksa banlanırsın dıye :)

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelen email nedir? niye banlandın bayagı para ne kadardı?

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
video sitelerini banlıyorlar. bu ay olmazsa gelecek ay belki yarın belki yarındanda yakın. bugün sanırım hesap onaylama günü ondan son rütüşleri yapıyorlar

M

maiL

Misafir
keşke kimse kuralları ihlal etmesede kimse banlanmasa. üzüldüm geçmiş olsun.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm video sitelerini mi banlıyorlar ..Neden ?

Bir yerde okumuştum abi fazla gösterim oluyor tam videonun altına koyunca reklamları tık oranları artıyor ve googleda bunu sevmiyor diye ve hep banlanıyorlar bakın kac tane kalmış video sitesi

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıım google şartlarında yok yani..Bu genel istatistik..
Yav googlenin umursamazlığı yüzünden google ban ı şehir efsanesi durumunda neden ne yaptığı belli değil..Yani videolar içinde hak problemi varsa you tube yayınlamasın ..Diğer yandan bir sitede sonradan ihlal olur banlanır neyse de video sitesi başından beri ivdeo sitesi baştan kabul etmesinler o zaman..
birde oyun lar içinde aynı laf dolanıyor flah oyunlar da adsenseye ters mi acaba?

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklı olabilirsn abi ancak her yer video sitesi oldu belkide bu yüzdendir.

E

edgen

Misafir
ödemeni %50 alabilirsin
aynısı basıma gelmişti
2 aylık ödememi alamamıştım ayın 20 banlandım ve aldım,
umarım ödemeni alırsın.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun. google zıvanadan çıktığının bir kanıtıdır bu. 5 üzeri kişinin aynı şey başına geldi.
biraz kötü bir haber bu. ödeme yapıldı diyorlar, hesapta para yok. 15 gün sonra da banlıyorlar...
aslında ilk açtığın hesapta para yok konusunda bunu diyecektim ama ters teper diye demedim...
google'ın yeni politikası bu olsa gerek.

politika kullanan internet firmasından hiç bir şey beklenmez. unutmayalım.
sen de canını sıkma derim.

etraf bok gibi sponsor kaynıyor.
ringofone'a katıl. bak bugün benim hesaba yatırmışlar 8 ytl. 1 gün koymuştum. kaldırdım sonra, ödemezler kaldırdığım için dedim yatırdılar yine de.

çok ama çok daha sağlam firmalar var. google'da aylarca sürtüp pin, onay derdi çekip streslere geleceğine(!) ve üzerine paranı alamayacğaına(!) bir de onca parayı google'a hibe edeceğine gidip paşalar gibi türk sponsorların reklamlarını yayınla. google'ın teklif ettiğinin yarısını al...
hem de al yani cebine girsin o para!
ayrıca, canını sıkacak hiç bişi yok buna. allah bin türlü belasını versin de geç.

biz üzüldük zamanında da noooldu? hemen atıyorsun oraya mynet adklik, ringofone, garanti arkadaş reklamları.
hem yeni sayfada açılıyor o reklamlar. 1 kişiden 2 ytl'ye kadar bile kazanabilirsin. google gibi tek-elci değil.

budur.

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok, sitenin takipçisiyim kurallara uygun bir yayınlama yapmıyor zaten. Sıcak video desen var, reklam yanına +18 resim var. Google'nin tek hatası müdahaleyi biraz geç yapması.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok, sitenin takipçisiyim kurallara uygun bir yayınlama yapmıyor zaten. Sıcak video desen var, reklam yanına +18 resim var. Google'nin tek hatası müdahaleyi biraz geç yapması.

google işine geldiği gibi reklam almayı biliyor ama değilmi !

yalanmı hertürlü sitenin reklamını alıyor iş yayınlatmaya gelince yok efendim sende bilmemne var yok efendim mp3 var !

ayrıca bu site video sitesi sıcak video var hangi sitede yok söylermisin!!! sırf mesaj yazmak için yazmayın arkadaşım olmayan bir site söylede bizde bilelim

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Teşekkürler bilgilendirdiğin için.
Arkadaşım sitende bu tip uygunsuz durumlar oldupunu neden eklemiyorsun mesajına biz de gerçekten mağdur omuşsun sanıyoruz..Bizleri de aldatmayın.Kurallar belli absürt denen içerik olmayacak reklamların yanlarına özendirici yazı resim vs eklenmeyecek. Bir kaç yönden ihlal etmişsiniz..Sonucuda beklendiği gibi olmuş.Bizde buralardan okuyup korkumuzdan kurallara uygun oyun video sitemizden reklamları kaldırma hesabı yapıyoruz..Banlandım derken tam gerekçelerini de yazın yada yazmayın bizi de yanlış yönlendirmeyin.
Yinede geçmiş olsun umarım bundan sonra dikkat eder kazanırsınız..

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a hiç güven olmuyor.Hiçbir şey olmadığı halde adam geçersiz tık deyip banlıyor.Oysaki aynı hitler seyredirken tık oranlarıda aynı..
Ben yavaş yavaş uzaklaşıyorum bu adsden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5