İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banlandım. ödeme alabilirmiyim?

E

edgen

Misafir
gecen ayın ödemesini alamadım bankada sorun cıktı,şimdi bu ay ödemeyi alıcaktım fakat bugun banlandım bugun ayın 20 si.
ödemeyi alabilirmiyim sizce? ödeme işlemdede değil:(

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
7 gün önce biri daha aynı konuyu açmıştı bencede alamazsın her ne kadar bir iki kişi ben aldım desede..

U

Unigenclik.org

Misafir
%100 alırsın, alıncada bu başlık altında aldığını bildirirsen memnun olacağım ;)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:) hmm hem de %100.
güzel..
kaç kere banlandın, kaç kere paranı aldın? neye istinaden söylüyorsun bunu?

E

edgen

Misafir
ayın 15 den sonra banlanan hesaplar alıyor diyebiliyordum. fakat böyle bşey başıma gelmemişti.
%50 alırım gibime geliyor.:( ümit yok ama

U

Unigenclik.org

Misafir
18 ine kadar iskli, hatta çok zor lakin öncesinde 19 unda banlanan hesabımban ödeme almıştım. 18 inde alan var alamayan var. ondan öncesinde alanı duymadım. %1000 alacaksın, alamazsanda aramızda para toplar zararını gideririz artık başka yolu yok :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
gelen mailde reklamverenlere para iadesi yapıldığını söyler. iade ettiğini söylediği para yı mı verecek size?

bir karar ver ama riskli mi? %100 mü?

E

edgen

Misafir
eehhe düşünmen yeterli. alırsamda sana bi güzelliğim olucaktır.:)

U

Unigenclik.org

Misafir
gelen mailde reklamverenlere para iadesi yapıldığını söyler. iade ettiğini söylediği para yı mı verecek size?

iade edilen paradan kastı geçen ay haketmiş olduğun, martın 10 unda kesinleşen para değil. martın birinden itibaren kastırdığın miktardır. arkadaş ödeme alacaktır, haa yine banka problemi olur vesayre onu bilemem o durumda havagazı alacaktır ;)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kardeş geyik forumu değil burası? ne demek istediğini ben anlamıyorum!
boşuna mı adam yerine koyup yazıyoruz sana cevaben?

U

Unigenclik.org

Misafir
kardeş geyik forumu değil burası? ne demek istediğini ben anlamıyorum!
boşuna mı adam yerine koyup yazıyoruz sana cevaben?

kazançların , ay sonu değilde takip edilen her ayın 10 unda kesinleştiğini bilemeyecek kadar acizsez, bana cevap vermeye çalışma ztn seni ciddi manada dengim olarak görmem :) önce adsense ile çalış, çalışma prensibi, ödeme kesinti günlerini bi öğren ondan sonra gel bana boyunu göster. kulaktan dolma bilgilerle kimseninde hevesini kırma, sen kazanamıyorsan milletin motivasyonunu bari düşürme. arkadaştan tek ricam ayın 27 sinde parasını aldığında sana büyük bir paket kına yollamasıdır :)

E

edgen

Misafir
ya görmüştüm bir kaç yerde adam 16 sında banlandı ödemesini almış. sonucta 15 ne kadar bütün değişikleri yapın diyor bunu boşuna söylemıyordur gibime geliyor. 15-20 arada beş gun farkı var. bi ihtimal alamam. banka yine problem cıkarırsa.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Alamaynların sebebi 10 dan önce 100$ gecmemesi gibi geliyor. Yinede emin değilim. 15 inden sonra banlanan paralarını alıyorlar.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısı sanki..

gecen ayın ödemesini alamadım bankada sorun cıktı,şimdi bu ay ödemeyi alıcaktım fakat bugun banlandım bugun ayın 20 si.
ödemeyi alabilirmiyim sizce? ödeme işlemdede değil:(

Sizi anlayabiliyorum,geçmiş olsun,benim başıma gelenin nerseyse aynısı..ben sizden 11-12 sonra...yani bu aya göre söylersem nisan-2 de ban yedim.(mesela) son 2 ayıda alamadım..inş.siz alırsınız belli de olmaz....

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google son 5 ayda böyle bir kural cikarttı ise bilmiyorum ancak forumdada arama yaparsanız göreceksinizki banlanan hesaplar para alamaz google hileli tıklamaları reklam verenlere geri iade ettigine dair mail gelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5